GREEN LINE – Hydroactive – nežen tonik za občutljivo kožo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki GREEN LINE – Hydroactive – nežen tonik za občutljivo kožo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sara30
    sara30
    Član

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Allanotion, Bisabolol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Serine, Sorbitol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Tea Lactate, Urea, Sodium Chloride, Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Potassium Phosphate, Geraniol.

Opis:
    Tonik je namenjen za občutljivo ter suho kožo. Vsebuje kamilico, bisabollol ter vitamin E.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tale tonik je sicer dobro zasnovan – v smislu pomirjanja kože, vlaženja, mehčanja…ima pa nekaj dišav eteričnih olj (celo pred konzervansi) kar za občutljivo kožo ni primerno. Konzervansi mi niso najbolj všeč.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem zasledila na mamini policki, zato sem se ga odlocila sprobati.
    Ima dokaj mocan vonj (umeten), ki mi niti ni vsec. Embalaza je ok, popolnoma nic posebnega in malo nerodna za doziranje.
    Sprobala sem ga samo enkrat, tako da o ucinkih ne morem govoriti, lahko pa povem, da na kozi pusca neprijeten masten obcutek, kar je bil glavni razlog, da ga nisem nikoli vec uporabila. Kozo mi je sicer lepo navlazil in me po uporabi ni zategovala, vendar me zaradi nic kaj posebnih sestavin in filma, ki ga pusca, ni preprical.
    Cena mislim da je okoli 5€, kar ni veliko, ce vam ustreza.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico