GOSH – Trio Eyeshadow

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči GOSH – Trio Eyeshadow

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

GOSH – Trio Eyeshadow

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta trio sem dobila po namigu dragemu, da naj se ustavi pri GOSHevemu stojalu.
    Prinesel mi je precej reci, med njimi je bil tudi ta trojcek.

Barve so lepo pigmentirane, se lepse se nanasajo ter so po konsistenci gladke in nezne (ok ne znam opisat, zal).

Najsvetlejso sencko uporabljam za highlighter, modra in zelena sta pa bolj malo v uporabi kajti nista moji najljubsi barvi.
    Glede na to, da so sencke zelo pigmentirane je nezen nanos dovolj.

Kljub veliki embalazi (okrogla s predelcki med senckami), je senck zelo zelo malo, mislim da za 2mm debeline vsega skupaj.

Cena tega trojcka je bila 16€ (mislim?!), kar je obcutno prevec za kakrsenkoli trojcek senck. Sploh tako majhno kolicino!

Edini problem, ki sem ga imela s senckami je njihovo prasenje in posledicno nalaganje na embalazo (kar gre zelo zelo tezko dol!!).
    Na senckah se poznajo odtisi od uporabe, kar ni lepo za videt.

Sencke so povprecne, ceprav se krasno mazejo in blendajo, saj je obstojnost bolj boga. S podlago po petih urah izgubijo intenzivnost. Definitivno ni dobro, ce bi npr zelela hoditi cel dan z istim MUpom.

Embalaza je prirocna, z odpiranjem nisem imela problemov tudi za prenasanje okoli je bila v redu.

Zaradi cene ter obstojnosti ji podarjam 3/5 tock.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico