Glosi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Glosi

Ta tema vsebuje 164 odgovorov, ima 37 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manuela1986 manuela1986 4 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

“Pravkar nosim” glos dior diorific plastic shine, odtenek outspoken violet-barva mi je zelo všeč, ampak intenzivna :scared: (in temna) pa tako, da lahko imam zraven tega glosa samo maskaro, še liner absolutno odpade.
    Nejka– si te kar predstavljam s tem glosom :lol1:

Zraven jesenskega outfita, temnega laka na nohtih, samo ta glos in maskara..pa mislim, da bo super izpadlo :lashing:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Zdaj razumeš, kaj sem ti govorila…ta reč res ni bila zame :no:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz sem zdaj odkrila ArtDeco Shiney Lip Care GLoss (ali nekaj podobnega) v obliki šminke. Jaz ga uporabljam namesto balzama. Čisto naravno obarva ustnice in dejansko dleuje kot balzam. Nad glossi sem obupala. Edini, ki mi je bil kolikor tolik OK, je bil Revlonos Lustruous something (za imena sem zeeelo slaba :blush1: )

Profile photo of ally
    ally
    Član

Super Loustrous?

Jaz imam tega ful rada :cheer:

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

jst sm čist nora na glose,jih mam pouhn. men so ful dobri od loreala,mac-a,dior-ja,…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz sem poleti veliko uporabljala Dior Addict brezbarven glos – lepo povdari ustnice :thumbsup: ..v jesensko-zimskem času pa imam raje barvne glose.
    Večina Lorealovih pa je zame skoraj preveč bleščečih pa tudi primeren odtenek zame bolj težko najdem :P

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz sem tudi čisto nora na glosse.

Nina, bi lahko tega tvojega (Diorjevega) poslikala? :dance1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dior Addict ultra gloss reflect 007 :)

Aplikator je v obliki čopiča.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Sem pozabila na violet :blush1: Če imaš čas :wink1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Diorific Plastic Shineoutspoken violet 887

Ta ima pa aplikator v obliki gobice :)) ..pa podnevi se ga ne upam nosit :P

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Prav nora vijola. :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Hud :inlove:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Mene pa tile glosi zanimajo: 100% Pure Lip glos za ustnice, ki jih ponujajo na spletni strani OrCa. Moram čim prej v njihovo štacunco priti.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tole so sestavine jagodnega glosa 100% Pure lip gloss:
    Vitamin E (a-tocopherol), vsebuje nekatere ali vse izmed sadnih pigmentov: Pomegranate, Wine, Cherry, Cranberry, Blackberry, Raspberry, Peach, Cocoa Bean and Plum, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Grapeseed Oil, Honey, Shea Butter, Honey Beeswax, Natural Fruit Flavor, Chili Pepper.

Po sestavinah zelo naravno, jaz bi tudi kakšnega z veseljem sprobala :lashing: – zelo me zanima, kako se ti pigmenti pridobivajo iz sadja in kateri so..bi raje videla bolj natančno napisane sestavine..sicer pa mene ta nomenklatura itak pogosto moti :P

Profile photo of ally
    ally
    Član

Nina, tale vijolčen je huuuuudo huuuuuuuuuuuud. Mela :flower1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico