GLISS KUR – Oil Nutritive Haarspitzenfluid

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase GLISS KUR – Oil Nutritive Haarspitzenfluid

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

Na tale izdelek sm naletela v DM-u, ko sm iskala nekaj za nadomestitev Klasovega silikona. Uporabljam ga za konice. Stane okoli 5€ za 50 ml vsebine, kar se mi ne zdi preveč, saj se ga porabi zelo malo. Tubica je na pumpico, ki je praktična za doziranje, saj sam uravnavaš količino iztisnjenega izdelka.

Včasih ga nanesem na mokre, včasih pa na suhe zlikane lase le po konicah. Bela, oljnata zadeva, ki diši, se hitro vpije v konice in moje suhe konice takoj olepša, jih omehča, vonj pa še dolgo ostane na laseh. Razcepljenih konic seveda ne odpravi, pomoje pa pripomore k temu, da so konice las zdrave in ne tako nagnjene cepljenju. Sama imam dolge lase, ki jih povrh vsega še likam in mi fluid pride zelo prav. Mogoče se mi zaradi njega lasje prej zmastijo, ampak meni to ne predstavlja noben problem, saj si lase pogosto umivam.
    Izdelek zelo priporočam!

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico