GENA – Healty Hoof

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 5 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Sestavine:
    Water (Aqua), Glycerin, Stearic Acid, Glycine Soja (Soybean) Oil, Lanolin, Hydrogenated Cotton Seed Glycerinde, Beeswax, Polysorbathe 20, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Dimethicone, Lavandula Avgustifolia (Lavender) Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Allantoin, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Yellow 5 (CI 19140), Yellow (CI 14985).

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Moji prvi vtisi pri tej kremici so pozitivni. Z njo mažem izsušeno obnohtno kožico, drugače imam na rokah normalno kožo. Najprej moram omeniti vonj, ki mi je grozen (za ljubiteljice sivke pa bo verjetno ravno nasprotno) saj je zelo zeliščen. K sreči ni tako močan.
    Sestavine so meni kot laiku všeč, saj vsebuje razna olja, aloe vero itd. To se vidi tudi pri konsistenci te nežno rumenkaste kremice. Je zelo mastna in dobro mazljiva. Kar mi je še najbolj všeč pa je to, da se za tako težko kremico kar hitro vpije :thumbsup: . Učinek je takoj viden, saj je koža vidno nahranjena in je ne zateguje več.
    Tudi embalaža mi je všeč; majhna okrogla, s pokrovčkom na navoj. Vsebuje tudi tanjši pokrovček, ki se ga namesti med vsebino in pokrovčkom, tako da se nam vsebina ne razlije po pokrovčku.

Torej, če izključim vonj mi nakupa (pri Trans Design) definitivno ni žal (brez poštnine je prišla malo več kot 1€ in pol!, vsebuje pa 28 gramov).

Ocena 4/5..zvišam po daljši uporabi, če bo mi uredila obnohtno kožico.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico