Gelirani nohti

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LAKI ZA NOHTE Gelirani nohti

Ta tema vsebuje 281 odgovorov, ima 46 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Kristina Kristina 2 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

ali ima katera gelirane nohte?

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Sem jih imela dve leti in nikoli več…

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Imela sem jih eno poletje. Motilo me je več stvari. Najprej tisto piljenje površine nohta, ki ful skeli :mistake: … dala mi je umetne konice, čeprav vse, ki poznate moje nohte, veste, da jih sploh ne potrebujem, ker imam že naravno dolge nohte. Seveda sem si jih takoj skrajšala, ko sem prišla domov. Motilo me je, ker sem npr. težko pobirala drobiž s pulta, ali tipkala na tipkovnici. Seveda so se mi na morju ob dolgem stiku z vodo začele odlepiti konice, kar je spet zahtevalo obisk manikure.
    Tako da je bilo ženskemu firbcu :)) zadoščeno in sedaj vem, da zlepa ne bom več imela geliranih nohtov.
    Poznam pa kar nekaj žensk, ki imajo vrsto lepe gelirane nohte, izgledajo zelo lepo in so tudi same zelo zadovoljne. Mislim, da je zelo odvisno od tega, kdo ti jih dela in kako to naredi.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Imela sem jih 1x in nikoli več. So mi preveč uničili moje že tako boge nohte :no:

So bili pa lepi…

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Meni so pa lepši taki kot jih imaš zdej :manicure:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

SIcer nikoli nisem imela geliranih nohtov in tudi nisem pristaš kakršnih koli umetnih nohtov. Enostavno je preveč “grdih” zgodbic in enostavno ne bi upala tvegati, da se kaj takega zgodi tudi pri meni.

Raje imam svoje uboge in krajše, kot pa tvegam, da še te svoje uboge čisto uničim. Vsaj zaenkrat tako razmišljam.

Goga, tudi meni se zdi, da ti tvoji naravni enostavno bolj pristojijo ;)

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Hvala :blush1: Tudi nisem navajena na daljše nohte – nisem taka dama :lol1:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Jaz jih pa imam že pol leta in sem zaenkrat zadovoljna z njimi… edino cena se mi zdi previsoka.

Profile photo of mikimicka
    mikimicka
    Član

Jaz imam umetne nohte že kar nekaj časa. Za njih sem se odločila, ker sem zelo rada grizla nohte :wink1: Nisem wedela ali naj se odločim za njih ali ne … potem sem pa slisala same pohvale za nek salon iz strani mojih prijateljic in znancew. In moram reči, da sem zelo wesela, da sem ga izbrala saj je wzdušje tam super pa še nohtki mi zelo dolgo držijo. Najboljše od wsega pa je, da nimam nič dela z njimi :D:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js pa nimam dobrega mnenja o geliranih nohtih, res ne…meni ne izgledajo prav nič bolj estetsko kot pogrizeni nohti (dobro vem kako izgledajo, sem jih tut js včasih strastno grizljala)

Sama na daleč opazim gelirane nohte, ker imajo nenormalno debelo konico (da o ekstravagantnih konicah in francoskih manikurah sploh ne govorim). Ko bodo začeli delati gelirane nohte, ki bodo tako tanki kot je naraven noht, potem mogoče spremenim mnenje

Meni ni lepšega kot urejeni naravni nohti, pa naj bodo zmerno dolgi, ali kratki, samo da so spedenani :thumbsup:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tule se pa popolnoma strinjam! :manicure:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Še moje strinjanje s tvojim mnenjem, Nati. Čeprav je pa velika razlika med geliranimi nohti. Pri enih se res na kilometer vidi, da so umetni, drugi so pa dokaj uredu (ampak še vedno gelirani oz. niso naravni).

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mikimicka dobrodosla med nami :flower2:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Po nekaj mesecih “nošenja” geliranih nohtov, sem se odločila, da jih ne bom več imela… Malo sem se tega naveličala, vedno slabše so mi držali, o ceni pa sploh ne bi govorila. Bom imela raje svoje nohte (čeprav malo krajše) in mislim da bodo prav tako sexy :cheer: samo nekaj časa bom rabila, da se mi bodo spravli k sebi… A imate kakšne izkušnje s tem? Kako ste jih po tem negovale? Kremce, vitaminčki… ???

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mojca kaksno fajn kopel jim privosci (mleko, olivno olje,…), kaksen dober podlak z vitamini (ce se ti bodo cepili ti priporocam Essie millionails, meni je naredil cudeze :lashing: ) in predvsem cas :confused:
    odvisno sicer koliko bos imela unicene, ampak ce nimas ravno ultra mocnih/debelih naravnih nohtov, lahko pricakujes par mesecev bolj boge :ermm: pa predvsem ne si geliranih sama dol pulit ampak pojdi v dober salon, da ti pravilno odstranijo, da ne bo se vec skode kot je potrebno :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico