GEHWOL med – Lipidro creme

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega stopal GEHWOL med – Lipidro creme

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Krema je moja stalnica ze kar nekaj let.

Je v kovinski tubi s pokrovckom bele barve, transport prenasa dobro (se pa lahko prelomi, ker je dokaj trda in tako se zna zgodit da zacne puscat), doziranje je dokaj enostavno, bi bilo pa lahko se boljse, ce bi bila pakirana v embalazi na pumpico.

Krema je srednje goste konsistence, rumenkaste barve, za eno stopalo jo potrebujem priblizno v velikosti lesnika. Se lepo razmaze in v kozo hitro vpije. Ima nek oseben vonj, ki ga ne znam opisat, vendar ni vsiljiv, po nanosu se ga ne vonja vec. Za sabo ne pusca mastnega filma, kar je super predvsem poleti.
    Na stopalih nimam veliko suhe/trde koze in za to je zagotovo zasluzna tudi ta kremica. Uporabljam jo zvecer, po tusiranju ali po kopeli za noge, namazem na suho kozo in pustim, da se vpije. Enkrat tedensko jo nanesem vec, obujem bombazne nogavice in pustim cez noc.
    Krema res zelo dobro deluje proti nastajanju trde koze, prav tako kozo na stopalih zelo zmehca, navlazi in nahrani, brez da bi puscala masten obcutek ali madeze na posteljnini/oblacilih.
    Na navodilih pise, naj bi ob redni uporabi preprecevala tudi neprijeten vonj, vendar tega ne vem, ker nimam tovrstnih tezav.

Cena je okoli 10€ za 125ml, dobi se jo v lekarni, Sanolaborjih,… porabim jo priblizno v dveh mesecih in glede na to da je najboljsa krema za stopala, kar sem jih sprobala do sedaj, se mi zdi cena upravicena in jo bom zagotovo se kupovala.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico