GEEK BLISS – Lip Balm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic GEEK BLISS – Lip Balm

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Balzam sem kupila na Etsy-ju.

Embalaza je klasicna tuba s pokrovckom, crne barve in naj bi bila primerna za recikliranje. pokrovcek dobro tesni, balzam je primeren za transport, doziranje enako enostavno kot pri ostalih balzamih.

Imam ga v dveh vonji in sicer:
    – reality sucks, ki ima vonj po cokoladi
    – I kissed a cullen, vonj po meti, pepermintu, izredno svez, meni disi po after eight-ih

Oba vonja sta dokaj mocna in pristna, na ustnicah ju vonjamo se kar nekaj casa, I kissed a cullen ima na ustnicah tak svet, minty obcutek in malo hladi/pece, vendar obcutek ni neprijeten, priblizno tako kot pri carmexu recimo.

Balzam je maslene, goste konsistence, bele barve, ob stiku z ustnicami se takoj zmehca, zato sta nanos in mazljivost super. V ustnice se deloma vpije, vendar za sabo pusca cudovit lesk, sicer manj kot recimo glossi vendar veliko vec kot klasicni balzami za ustnice (zato verjetno za moske ne bo najbolj primeren).

Ustnice lepo nahrani, navlazi, tudi pozimi je dobro poskrbel za moje rahlo razpokane in izsusene ustnice in jih zascitil pred mrazom. Primeren je tudi za zelo suhe/razpokane, vendar v tem primeru ne bi svetovala I kissed a cullen, ker bi verjetno na poskodovanih ustnicah precej peklo.

Obstojnost je dobra, ponoven nanos je potreben sele cez par ur.

Cena je 3 USD+1.8USD postnina, kar se mi zdi zelo ugodno za tako dober balzam in zagotovo ga bom se kupila.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico