GARNIER Soft – Negovalni tonik

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki GARNIER Soft – Negovalni tonik

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of lina5 lina5 5 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, glycerin, panthenol, rosa centifolia flower water, peg-60 hydrogenated castor oil, methylparaben, polyamino propyl biguanide, parfum, citronellol

Opis izdelka:
    Pomirjujoč tonik za obraz z izvlečki vrtnice. Brez alkohola, za suho in občutljivo kožo. Odstrani še zadnje ostanke odmrlih celic ter nečistočo z obraza, vašo kožo pa ohranja čisto, navlaženo in mehko.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Ker mi je ustrezal ‘zelenko’, sem se odločila da poskusim tudi tega, a me ni prepričal.

Učinek na koži se ne more primerjati s Fresh tonikom, saj je za mojo kožo premalo vlažilen. Imam namreč mešano do mastno, ta pa naj bi bil namenjen suhi koži. Tudi tistega poživljajočega učinka in svežine, ki mi jo da Fresh tonik, pri ‘roziju’ ni zaznati.
    Tudi vonj me je odbijal, saj je bil za moje pojme preveč umeten in vsiljiv.
    Sestavine sicer niso slabe, vsebuje ekstrakt šipka in vlažilce.
    Cena je enaka kot pri Fresh toniku, okoli 4 evre.
    Embalaža je roza dozica s pokrovčkom na poklop. Pokrovček sicer dobro tesni, je pa odprtina malce prevelika in se zato tonika lahko hitro preveč izlije na vatko.

Kupila ga ne bom več, ker moji koži žal ni ustrezal. Zeleni (Fresh) me je bolj prepričal :)

ocena: 2

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker sem bila z zelenim tonikom zelo zadovoljna in so punce hvalile tudi tega roza, sem ga seveda tudi jaz morala preizkusiti.

Tudi sama sem nad njim navdušena. Odgovorja mi isto kot zeleni.
    Zdaj sem imela doma kar oba in sem ju uporabljala izmenično.

Kožo dodatno očisti, če še ostane še kaj make upa. In jo pripravi na serum ali kremo.
    Vonj je meni prijeten, osvežilen, prav vonjaš vrtnice.

Kupila sem ga v DM-ju, stane okrog 4 €.

Nakup priporočam, sama ga bom sigurno še ponovila.

Splošna ocena:
    4/5

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Jaz sem tudi s tem tonikom zelo zadovoljna. Kožo mi primerno navlaži in očisti. Po uporabi mi kože ne “zateguje”.
    Pri embalaži me moti velika odprtina, saj se lahko na vatko zlije preveč tonica.
    Cena je v DMu približno 4 €.
    Ocena: 5

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tonik občasno uporabljam, največkrat, ko ne dobim Fresh tonika. Čeprav je tonik odličen, lepo očisti in osveži kožo, raje posegam po zelenem in to iz enega edinega razloga, obožujem vonj zelenega tonika.

Moja ocena: 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem kupila ze nekaj casa nazaj (ko sem uporabljala zelenega) vendar je hitro romal naprej. Medtem ko mi je zeleni zares dobro navlazil kozo, taksnega obcutka po tem nisem imela, prav tako mi je na kozi pustil neprijeten film, kar je zame veliki ne pri tonikih.
    Vonj je dokaj umeten (po vrtnicah), meni ne neprijeten, doziranje je prakticno, cena nizka (okrog 4€v Dm-u) vendar za mojo mesano kozo nazalost ni, morda bi se bolje obnesel na normalni oz. suhi. V kombinaciji z ostalimi izdelki se je sicer obnesel ok oz. brez posebnosti.

Nakupa vsekakor ne bom ponovila, saj uporabljam pretezno organske izdelke, pa tudi ce jih ne bi, ta tonik ne bi vec prisel na vrsto glede na mojo izkusnjo bi se veliko raje odlocila za zelenega.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Tonik sem kupila nekaj časa nazaj, ko sem iskala primernega zase. In v tem toniku sem ga našla. Imam suho kožo. Uporabim ga po čistilnem mleku in še dodatno dobro očisti ostanke pudra, tako je koža po uporabi očiščena in mehka. Kože mi po uporabi ne zateguje, tudi ne maši mi por. Ima prijeten vonj. Embalaža je praktična za prenašanje, vendar ima preveliko odprtino, tako da prehitro steče preveč tonika. Cena je ugodna. Nakup bom ponovila, saj sem z njim zelo zadovoljna. :thumbsup:

5/5

Profile photo of lina5
    lina5
    Član

Tonik sem kupila zaradi lepe roza flaške in ko v mullerju ni bilo zelen tonik. Sicer je to moj prvi tonik, tako, da za zelen tonik ne vem. Vonj je res precej vsilijen, ampak ko ga nanesem na obraz se po obrazu lepo diši, zjutraj ko cela zaspana vlečem iz sobe do kopalnice :coffee1: in vzamem vato, tonik pa na obraz in sem že tako sveža in budna, :banned: . Očisti tudi ostanke maskare, korektor…skratka moja koža je gladka in mehka po tem in serum od balea. Stane okoli 4eu. Jaz sem zadovoljna s tonikom, ko ga bo zmanjkalo bom kupila zelen tonik, da vidim kaj mi je bolj všeč.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico