GARNIER – Shock Treatment

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Opis Izdelka:
    Garnier Shock Treatment Roll On z dvojnim delovanjem na trdovraten celulit.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tale gel proti celulitu sem kupila že 2leti nazaj, ko je bil malo drugačen in letos v novi preobleki, kakršna je od lanskega leta.
    Gel se nanaša z maserjem, ki ima dvojno delovanje, kao odvajanje vode in odpravljanje celulita. Ta je bolj prijazen telesu kot prejšni, saj je malo nagnjen, prejšni pa je preveč rad uščipnil :blush1:
    Uporabljam ga vsak večer po tuširanju v kombinaciji z Alverde oljem z rožmarinom, ki ga uporabljam na 2,3 dni..
    Koža je bolj napeta že po kakšnih desetih dneh uporable, celulita je mogoče malo manj, ni pa neke blazne razlike. Napeto kožo obljublja že po sedmih dneh, po 15ih pa -1cm obsega. Ker se nisem izmerila pred uporabo, ne morem potrditi ali ovreči tega podatka.
    Vonj ima meni super, tak osvežilen, ampak tipičen za anticelulitne gele, vpije se hitro, ima malo osvežilno-hladilnega delovanja, masaža je prijetna, neboleča.
    Koža po uporabi je mehka. Lahko se kombinira še z izdelki iz iste linije za trebuh in za nasplošno učvrstitev kože.
    Cena je okoli 10eur v DM. Še ga bom kupila, ker mi je všeč nastavek za masažo in ker so rezultati res vidni, čeprav ni nekega šokiranega zmanjšanja celulita, česar tudi nisem pričakovala. Ocena 4,5/5 :)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico