GARNIER – Pure Self-heating Sauna Mask

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske GARNIER – Pure Self-heating Sauna Mask

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Sestavine:
    Glycerin, kaolin, propylene glycol dicyprylate/dicaprate, CI 77891/titanium dioxide, aluminium starch octenylsuccinate, montmorillonite, propylene glycol, allantoin, lactic acid, lauryl aminopropylglycine, lauryl diethylenediaminoglycine, salicylic acid, serine, tea-lactate, urea, zinc PCA, acrylates copolymer, alcohol delnat., isobutane, propylene carbonate, silica, sodium chloride, sodium lactate, sorbitol, stearlakonium hectorite, sodium benzoate, CI 42090/blue 1, CI 77007/ultramarines, CI 77947/zinc oxide, parfum, benzyl salicylate, limonene, linalool

Opis izdelka:
    Čistilna toplotna maska za mešano in mastno kožo.

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

To je moja najljubša čistilna maska. Navdušil me je predvsem ta toplotni učinek, ki ti da pravi občutek – kot da se dejansko nekaj dogaja. Kožo še kar lepo očisti (sicer je pr meni to težko, ker mam res težave z ogrci itn.), se lepo nanaša, je hecne modre barve (se mi lubek vedno smeji, ko me vidi s to packarijo na obrazu :lol1: ) … Kože ne izsuši.

Moti me nekoliko embalaža, se mi zdi skrajno nepraktična in je z rokami nikoli ne uspem odpret, moram potem naknadno s škarjami.

Masko bi lahko pakirali v tubi ali kaj podobnega v nekoliko večji količino (potem bi bila tudi cenovno ugodnejša – za dva nanosa boste odšteli okrog 1,5€).

Dam ji oceno 4/5.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tudi moja najljubša maska.

Jo pa moram uporabiti zvečer, preden grem spat, ker se mi po njej koža ne pomiri takoj, ampak je še kar nekaj časa rdeča. Verjetno zaradi toplotnega učinka :think:

Mi pa lepo očisti kožo, po njej nimam kakih čudnih občutkov na koži kot se mi zgodi s katero drugo masko. Kombinirana s tonikom in kremico poskrbi za čudovito kožo zjutraj ko vstanem.

Minus je pa, kot je povedala že predhodnica, embalaža, ki je dokaj nerodna za uporabo, sploh za stiskanje maske ven iz embalaže ko imaš že malo maske po rokah, tako da si jo jaz ponavadi celotno stisnem na kak košček folije, potem pa v miru nanašam. Ja vem, kompliciram :silly:

Na to masko sem naletela po naključju. Maska je pakirana v vrečkici, 1 kos zadostuje za dvakratno uporabo, cena okoli 2€. Embalaža je meni osebno nepraktična, saj ko že enkrat umažeš roke z masko, potem za dodaten izstisk maske umažeš še embalažo. Bi raje videla, da je pakirana v tubi.

Maska je modre barve, zelo gosta in enostavna za nanašanje. Med uporabo daje nek toplotni učinek in ne peče. Masko pustim 15 min na obrazu in sperem. Po uporabi je moja koža mehka na otip, gladka. Rdečice mi tale maska ne povzroča. Po uporabi vedno nanesem še tonik in kremo (moja rutina :) ).

Masko bom ob priliki še kupila.

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico