GARNIER – Pure 3 in 1 Deep Cleanser

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske GARNIER – Pure 3 in 1 Deep Cleanser

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of romanab romanab 5 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, kaolin, glycerin, butylene glycol, zea mays/corn starch, CI 77891/titanium dioxide, decyl glucoside, polyethylene, sodium laureth sulfate, chondrus crispus (carrageenan), PEG-7 glyceryl cocoate, salicylic acid, eucalyptus globulus/eucalyptus globulus leaf extract, menthol, zinc gluconate, jojoba esters, propylene glycol, triethanolamine, xanthan gum, tetrasodium EDTA, methylparaben, phenoxyethanol, CI 77007/ultramarines, parfum, benzyl salicylate, limonene, linalool

Opis izdelka:
    Garnier Deep Cleanser so trije izdelki v eni tubi – čistilna krema, piling in maska.

Tale piling sem kupila v drogeriji TUŠ, cena se mi zdi da je okoli 4€. Embalaža je tuba, praktična za doziranje. Uporabimo ga lahko kot piling, masko ali pa za umivanje.

Uporabljam ga redko, vendar nikoli večkrat kot 1x na teden. Zrnca so malo bolj groba, zato si ga ne predstavljam uporabljati večkrat tedensko za odstranjevanje ličil. Prijetno diši. Moja koža je mešana, po uporabi je koža mehka in gladka, vendar suha, zato moram nanesti še tonik in nato kremo.

Piling verjetno ne bom več kupila, saj me ni tako prevzel, da bi postal moja stalnica.

3/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Ta piling sem imela, ko ga je mami nehala uporabljati in ga predala meni.

Uporabljala sem ga kakšne tri tedne, ampak mi je vsakič razdražil kožo in sem ga zato porabila do konca na nogah. Delci v pilingu so precej grobi, očitno pa je bilo tudi nekaj sestavinskega, saj sem imela po uporabi vedno še kakšno uro razdraženo in rdečo kožo. Kožo mi je tudi izsušil, tako da sem morala uporabiti bolj hranilno kremo kot ponavadi, da sem jo nahranila.

Piling mi ni všeč, zaradi grobih delcev bi uporabo odsvetovala vsem, ki imajo občutljivo kožo. Sama ga ne bom več kupila.

Profile photo of junija
    junija
    Član

Tale piling sem uporabljala že precej časa nazaj (t.j. cca leto in pol). Takrat sem namreč imela nekako nečisto kožo (zdaj imam precej suho in občutljivo). Cene se žal ne spominjam več, mislim pa, da ni bila višja od 5€.

Uporabljala sem ga bolj redko (enkrat na 2 tedna), ker mi je kožo nenormalno izsušil. Zrnca so namreč ZELO groba in ne vem kako bi lahko kdo to uporabljal dnevno (kakor piše na embalaži). Velikokrat sem po uporabi dobila tudi mozoljčke (tisti, ki pa so že bili so se povečali). Uporaben je bil bolj kot varjanta maske, čeprav mi je tudi takrat precej izsušil kožo.

Pilinga vsekakor ne bom več kupila in ga tudi ne priporočam.

1/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Piling ima velik minus in to je, da kožo rensično izsuši, kot da bi ji kar pobral celotno vlago. Največkrat sem ga uporabljala kot piling, enkrat kot masko, a mi je res grozno izsušil obraz.
    Kožo imam na obrazu mešano, tako da se nazadnje piling uporabljala samo še na čelu, bradi in nosu, a vseeno ni nič manj iritiral moje kože.
    Delo pilinga je opravil korektno, dišal je ok, a malo je bilo preveč packarije z masko, ker je bela gosta konsistenca bila na obrazu dooolgo časa preden sem jo popolnoma spravila stran.
    Cena je bila okoli 4Eur, kupila sme ga v DM. Nakupa ne bom ponovila, ker si ga ne želim več in tudi starega nisem porabila do konca.
    Ocena 2/5.

Profile photo of romanab
    romanab
    Udeleženec

Sama sem ga uporabljala pred dobrim letom in pol. Uporabljala sem ga kot masko, po umivanju obraza z gelom od Garniera- modrim.
    Zadeva me ni niti malo navdusila, saj se je kot maska takoj cisto posusila na obrazu in sem imela precej nevsecnosti z odstranjevanjem le-te. Sem pa si vedno masko vmasirala z rahlimi kroznimi gibi na obraz, za vecji efekt. Za piling so se mi zrnca zdela ravno dovolj groba, ce bi bila bolj, bi bila muka, vendar sem si dala cisto malo na obraz, ker bi bila drugace cela flekasta. Izdelek mi pa ni globinsko ocistil koze, je pa bila po uporabi koza gladkejsa, obvezen pa nanos kreme.
    Gel 3 v1 ni noben presezek kozmetike,tako, da za ta denar priporocam kaj drugega.

Ocena 2,5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico