GARNIER – Piling za globinsko odstranjevanje ogrcev

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske GARNIER – Piling za globinsko odstranjevanje ogrcev

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of violet beauty violet beauty 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    Aqua, glycerin, cetyl alcohol, stearic acid, PEG-7, glyceryl cocoate, sodium laureth sulfate, palmitic acid, steareth-21, polyethylene, salicylic acid, coco-betaine, ammonium polyacryldimethyltauramide/ammonium polyacryloyldimethyl taurate, capryloyl salycylic acid, CI 42090/blue 1 lake, CI 77007 ultramarines, copper PCA, methol, pentasodium ethylenediamine tetramethylene phosphonate, polysorbate 60, sodium hydroxide, synthetic wax, tetrasodium EDTA, vaccinium myrtillus extract/vaccinium myrtillus fruit extract, zinc gluconate, parfum

Opis izdelka:
    Piling za globinsko odstranjevanje ogrcev s salicilno kislino.

Ta piling sem kupila preden sem začela paziti na sestavine. Ker je bil nov in zaradi reklam sem se odločila da ga kupim.

Cena je prib. 5E, kar je povprečna cena za izdelek tega ranga.

Vsebuje zelo velike delce, ki so veliko preveliki in pregrobi za kožo na obrazu,
    Po uporabi je koža ranjena in zateguje. Zaradi sestavin tudi osvežujoče peče, kar mi tudi ni všeč.

Ogrci sploh niso izginili. Izdelek ne deluje dobro, ter kvečjemu uniči kožo.

Z izdelkom nisem bila zadovoljna, zato ga sploh ne bom več kupila.

Ocena:1/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico