GARNIER FRUCTIS – Elastic power fix hair spray

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Oblikovanje las GARNIER FRUCTIS – Elastic power fix hair spray

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Najboljsi sprej, kar sem jih do sedaj preizkusila.

Pakiran je v zeleni dozi pod pritiskom, doziranje je enostavno (kot pri vecini sprejev), embalazo lahko brez problemov tudi prenasamo s seboj (ceprav je precej velika).

V dozi je 250ml laka, ki nima pretirano izrazitega vonja (veliko manj kot ostali, ki sem jih sprobala do sedaj).

Imam ravne, dolge, svetle, srednje goste lase, ki se mi pri lasiscu radi zmastijo, konice pa so suhe. Izdelkov za styling sicer ne uporabljam ravno pogosto, imam pa ta sprej stalno na zalogi, za takrat, kadar si zelim, da mi priceska res dolgo ostane na svojem mestu.

Uporabljam ga na cistih, posusenih laseh, razprsim s kroznimi gibi v razdalji 30cm. Sprej las ne zlepi, jih ne obtezi in ne zmasti. Priceska ostane na svojem mestu, prav tako pomaga ukrotiti majhne strlece laske (kar je se posebno prirocno pozimi oz. ce nosimo pokrivala). Vzdrzi tudi sportanje ali plesanje celo noc, lasje ostanejo na svojem mestu in ne zgledajo zmatrani.
    Lasem prav tako podari lep lesk in jih ne izsusi (kako bi se glede tega obnesel ob vsakodnevni uporabi ne vem), vsec mi je da ga z las brez problema izcesem s krtaco in lasje potem niso zmasceni ampak se lepsi, kot pa ce spreja ne bi nikoli uporabila.

Nekega pretiranega volumna ne da, tega niti ne obljublja, svojo nalogo pa vseeno opravi fantasticno.

Cena je okoli 2,9€ v DMu, kar se mi zdi za tako dober lak ugodno in ga bom zagotovo se kupovala.

Priporocam!

Z lahkoto pomete s svojo konkurenco drogerijskih lakov (taft, pantene itd.) pa tudi v primerjavi z veliko drazjimi (Tigi, bumble&bumble) se meni veliko bolje obnese.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico