GARNIER Essentials – Osvežujoč tonik za obraz

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki GARNIER Essentials – Osvežujoč tonik za obraz

Ta tema vsebuje 11 odgovorov, ima 12 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

vir

Opis izdelka:
    Osvežujoč tonik za obraz s čistimi sadnimi izvlečki za normalno in mešano kožo.

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Pyrus Malus, Vitis Vinifera, Panthenol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Benzylsalicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-cylohexene Carboxaldehyde, Linalool (F.I.L. B5478/4)

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Tale tonik je poleg Fresh izvedbe moj najbolj priljubljen. Ima vse kvalitete, ki jih dober tonik vsaj zame mora imeti. Občutek na koži je fantastičen, vonj božanski, cena pa primerna.

Moja ocena: 5/5

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Tale tonik sem kupila zaradi dobrih ocen, ampak me je razočaral :no:

Vonj mi je na začetku bil rahlo moteč, ampak sem se ga navadila.
    Tale tonik je sestavinsko ok, ampak je meni začel blazno mašiti pore.
    Po uporabi pa je bil občutek na obrazu super!

Embalaža mi prav tako ni preveč všeč saj se mi je med transportom
    razlil po celem kovčku.

Ocena:2/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Imela sem se tonik v prejsnji razlicici (druge sestavine) in sem ga vestno uporabljala.
    Sama imam mesano kozo, ki je dokaj obcutljiva in zato tudi hitro dobim mozoljcke ce mi kaksen izdelek ne odgovarja.

Vonj mi je bil OK, tak garniersko tipicno svez.
    Uporabljala sem ga zelo zelo rada, saj mi je lepo ocistil in osvezil obraz.

Sedaj imam novo verzijo, ampak res ne opazim razlike. Moja koza se odzove dobro.
    Nisem imela nobenih nepricakovanih izburov mozoljev, tako da sklepam da mi odgovarja.

Zaenkrat je najboljsi tonik, ki sem ga uporabljala. Cena je solidna, malo pod 5€.
    Izdelek se zal porabi zelo hitro, v priblizno dveh mesecih.
    Uporabljam ga pa dvakrat na dan, zjutraj in zvecer po umivanju obraza in pred nanosom kreme oz jojobinega olja.

Mislim, da si zasluzi vseh 5 tock, ker spremenjene sestavine zaenkrat ne vplivajo slabo na mojo kozo, kljub veliki porabi.

5/5

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Trenutno moj najljubši tonik! Lepo mi osveži kožo in odstrani še morebitne ostanke ličil. Cena je primerna, zato ocena 5/5.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem nekaj let nazaj redno uporabljala, saj je bil med uporabnicami zelo pohvaljen in verjetno bi se zdaj kdaj posegla po njem, ce ne bi uporabljala pretezno naravne kozmetike.

Cena tonika je okrog 4€, kar je glede na kolicino in rezultat, ki ga nudi, izredno ugodno. Je tekoce konsistence, tako kot ostali toniki, vonj ima kar izrazit (meni sicer nic kaj prijeten niti neprijeten), najbolj vsec mi je bil za uporabo poleti, ko nisem potrebovala kreme. Obraz lepo navlazi (nahrani niti ne), koza je po uporabi sveza in gladka, skratka tonik zares opravi svojo nalogo (imam mesano kozo, ki ji primanjkuje vlage)se hitro vpije in ne pusca neprijetnega filma na kozi.

Nedolgo nazaj so spremenili sestavine, novega se nisem in verjetno tudi ne bom uporabljala, po besedah uporabnic pa neke velike razlike pri uporabi baje ni.

Ce ne uporabljate pretezno naravne kozmetike je to vsekakor eden izmed tonikov, ki se vam jih splaca poizkusiti.

Profile photo of Dreamer
    Dreamer
    Član

Ta tonik sem kupila po dobrih ocenah na tem forumu in me ni razočaral. Čeprav imam mešano do mastno kožo mi ni mašil por. Dobro očisti ostanke ličil in ne peče če zaide v oči. Vonj mi je zelo všeč.
    Nakup bom vsekakor ponovila, ker je za to ceno zelo dober tonik in tudi količina ni majhna.
    5/5

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Tonik, ki sem ga nazadnje kupila, ima drugačne sestavine:

Profile photo of ananas
    ananas
    Član

Meni ta tonik zelo odgovarja. Imam zelo občutljivo kožo, ki takoj pokaže, če ji kaj ni všeč. Po tem toniku, pa nisem imela nobenih težav. Uporabljam ga že vrsto let in ga ne zamenjam.
    Zdaj v zimskem obdobju bi mogoče rabila roza varianto, ampak se vedno namažem še s kremo za obraz po nanosu, tako da nimam problemov z izsušitvijo kože.

5/5

Profile photo of Anaiesis
    Anaiesis
    Član

Jaz mislim, da sem v tej “zeleni” liniji sprobala že vse, ostajam zvesta toniku in mleku že kakih 5 let, in me nista razočarala, pa naj piše fresh, fresh essentials ali samo essentials gor. Btw, odvisno je tudi kje ga kupiš, v Italiji sem dobila drugačnega kot v Sloveniji, samo morem reči, da ni bilo presenečenj tako kot se mi je zgodilo z Niveo, ko sem v Italiji kupila popolnoma isti izdelek, ki je imel pa alkohol tako visoko, da je smrdelo. In romalo v koš.

Tonik je meni prijetnega vonja, lepo mi osveži obraz, nekako ga “osvetli”. V kombinaciji z mlekom je zame odlična rešitev za odstranjevanje ličil, koža ga dobro prenaša in nisem imela problemov. Cenovno se mi zdi ugoden. Vsekakor pa ne priporočam kreme iz te linije, ker je bila na moji koži totalna polomija.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta tonik je bil pred časom moja stalnica in sem porabila kar precej flašk. :)

Za mojo mešano kožo je ravno prav vlažilen in hranilen. Kožo po čiščenju dobro osveži in še dodatno pripravi na kremico.

Embalaža je priročna, plastična flaška. Pokrovček se dobro odpira in tudi doziranje je zelo enostavno.

Cena: okrog 5€. Na voljo v večini drogerij in v večjih trgovskih centrih.
    Nakupa ne bom več ponovila, ker sem našla druge tonike, ki moji koži bolj pašejo.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tonik sem kupila enkrat, ko sem jih preizkušala, da bi našla najboljšega.
    Sestavine so tako tako, vonj mi je super, je pa super vlažilen in malo tudi hranilen.

Dobro očisti morebitne ostanke make upa, peče nič, koža pa je po uporabi mehka in tudi izgleda sveže.
    Doziranje je ok, pokrovček dobro tesni.

Dobi se ga v Muellerju in DM, cena pa je okoli 5Eur, kar ni tako veliko, saj ga imam jaz za več kot 2meseca, ker ga uporabljam samo 1x na dan, zvečer.
    Na koži ne pušča filma, kar mi je super, saj po uporabi vedno nanesem še kremo za obraz.
    Ocena 4/5, saj sestavine niso brilijantne.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico