GARNIER – Essentials Dry and Sensitive Skin

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni GARNIER – Essentials Dry and Sensitive Skin

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of chocolate88 chocolate88 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, glycerin, paraffinum liquidum, cyclohexasiloxane, butyrospermum parkii butter, glyceryl stearate SE, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, stearyl alcohol, allantoin, aluminum starch octenylsuccinate, BHT, carbomer, chlorphenesin, citronellol, disodium EDTA, ethylhexyl methoxycinnamate, ethylparaben, methylparaben, rosa centifoila water, sodium hydroxide, stearic acid, tocopheryl acetate, xanthan gum, parfum

Opis od proizvajalca:
    Krema za suho in občutljivo kožo.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila po tistemu, ko me je ananasova krema zacela peci po obrazu. Bil je ravno zacetek zime, zato sem mislila da moja koza potrebuje vec hranilnih snovi.

Nisem vedela kaj bi kupila, toda na koncu sem se odlocila za to kremico ki je sicer namenjena suhi in obcutljivi kozi, kar moja definitivno ni.

Sama imam mesano kozo, tako da je v bistvu smiselno da mi krema ni odgovarjala.
    Po nanosu sem dobila obcutek ‘potnega cela’, saj je krema prevec hranilna. Vpila se mi ni kar precej casa, ko pa se mi je sem imela mastno T zono zelo hitro.

Uporabljala sem jo v kombinaciji s tonikom FRESH od Garnierja. Ni bilo negativnih ucinkov.

Vonj kreme je nezen in mene ni motil.

Sama krema je kremasta, prava krema v bolj nezni obliki. Nanos je enostaven.

Embalaza je lepa, okrogel plasticen loncek s plasticnim pokrovckom na zavoj. Najbolj so mi vsec roznate vrtnice.

Cena je ugodna, malce cez 4€ kar se mi zdi v redu ce vam taka krema odgovarja.

Meni zal ni, tako da nakupa ne bom ponovila.

1/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem kupila lani, ker sem zelela nekaj malo bolj hranljivega od Garnier fresh kremice, vendar sem bila nad nakupom razocarana.

Embalaza je klasicen garnier loncek z veliko odprtino, doziranje je neprakticno in nehigienicno(s prsti), jaz sem v ta namen uporabljala zlicko.

Krema je dokaj lahke teksture, vonj je umeten vendar neizrazit, tako da ni pretirano motec.

Uporabljala sem jo v kombinaciji z essential care vrtnicnim tonikom in kaksnega pozitivnega ucinka na mojo kozo ni imela.

Sicer se je lepo razmazala in dokaj hitro vpila, vendar je za sabo puscala neprijeten, masten film, kar je ena izmed lastnosti, ki jih pri kremah nazalost ne prenesem, se posebno zato ker imam frufru (lasje se potem prijemajo cela in mastijo-bljak) in pa zato, ker se mi potem ves cas dozdeva, kot da mi je izredno vroce v obraz, cesar prav tako ne prenesem.

Kreme zato nisem porabila do konca. Kozo mi je sicer navlazila, zelo hranljiva ravno ni, tako da ne bo primerna za tiste s suho kozo, po mojem mnenju niti za oblcutljivo ne (sestavine niso ravno zavidanja vredne)

cena je okoli 5€, kar je sicer malo, vendar glede na to da moji kozi res ni ustrezala je zagotovo ne bom vec kupila.

Priporocam samo v primeru, ce nimate zahtevne koze in vas film, ki ostane na kozi ne moti!

To kremo sem uporabljala 2 leti nazaj. Nekaj časa sem uporabljala zeleno Fresh, nato rumeno, in ko je bila med boni s popusti sem se odločila, da jo sprobam. Krema je shranjena v plastičnem lončku s pokrovčkom na navoj, kot ostale Garnier kreme. Je bolj redke strukture in nežnega vonja. Cena je okoli 5€. Cena je nizka, glede na to, da se krema počasi porablja.

Njen nanos je enostaven, hitro se vpije, po uporabi pa ni pustil nobenega filma. Koža je mehka in gladka. Uporabljala sem jo z tonikom Essentials. Mozoljev mi ni delala, nekih pozitivnih učinkovin pa tudi ni blo opaziti, zato sem jo porabila do konca in nato kupila drugo kremo.

Nakupa ne bom ponovila, saj krema ni nič posebnega.

3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico