GARNIER – Essentials Complete Cleansing Milk

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki GARNIER – Essentials Complete Cleansing Milk

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, ethylhexyl palmitate, glycerin, cyclopentasiloxane, rosa galica extract, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, disodium cocoamphodiacetate, disodium EDTA, magnesium laureth-8 sulfate, magnesium laureth sulfate, magnesium oleth sulfate, PEG/PPG-18/18, dimethicone, propylene glycol, sodium chloride, sodim diglycolate, sodium glycolate, sodium laureth-8, sulfate, sodium laureth sulfate, sodium oleth sulfate, triethanolamine, methylparaben, phenoxyethanol, quaternium-15, parfum

Opis izdelka:
    Vlažilno mleko za obraz in predel okoli oči. Očisti in pomiri kožo. Za suho in občutljivo kožo. Popolnoma odstrani ličila, tudi obstojna z obraza in predela oči.

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

To mleko uporabljam za čiščenje očesnega MU-ja. Zelo temeljito in hitro očisti sledi mskare, črne barvice … oz. kaj pač krasi oči :)

Mleko je dokaj tekoče in prijetnega vonja. Sama imam eno plastenko zagotovo že pol leta pa sem komaj na polovici.

MU odtranjujem tako, da vzamem dve vatici in na vsako dam pikico mleka. Potem nekaj časa vatico držim na očeh, da se maskara lepo razopi in obrišem.

Embalaža ima majhno luknjico skozi katero je enostavno dozirati količino.

Ko mi ga zmanjka ga bom zagotovo ponovno kupila.

Ocena: 5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mleko sem kupila ze kaksno leto nazaj vendar ga nisem nikoli porabila do konca, zato je pred kratkim nazalost romal v smeti.
    Na moji mesani kozi mi je po uporabi puscal neprijeten film (glicerin), ce sem ga uporabila za ciscenje celotnega obraza, cesar se nisem mogla znebiti niti ob uporabi tonika (essential care). Po teksturi gre za obicajno mleko, nekje srednje gosto, nanasala sem ga z vatko.
    MU mi je sicer odstranil zares dobro, zato sem ga nekaj casa uporabljala na predelu okoli oci, vendar me ni najbolj navdusil oz. sem zelela nekaj z boljsimi sestavinami, saj me je po uporabi koza okrog oci vedno zategovala. Embalaza je prakticna za doziranje, cena okrog 5€, kar je ob minimalni porabi zares ugodno, vendar nakupa ne bom ponovila.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To mleko uporabljam za čiščenje obraza, včasih tudi očesnega MU-a. Imam suho kožo. Dobro in hitro odstrani ves puder in MU. Mleko je ravno pravšnje gostote, da je nanašanje na obraz neproblematično. Koža je po uporabi mehka in očiščena. Embalaža je praktična za prenašanje in doziranje. Vonj mi je nekoliko neprijeten, cena pa tudi ni pretirana. Nakupa po vsej verjetnosti ne bom ponovila, saj sem našla bolj primerno mleko zame.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico