GARNIER – Essentials Complete Cleansing Milk zeleni

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki GARNIER – Essentials Complete Cleansing Milk zeleni

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, isopropyl myristate, isohexadecane, ethylhexyl palmitate, glycerin, vitis vinifera fruit extract, pyrus malus fruit water, acrylates/C10-30 alkylacrylate crosspolymer, carbomer, disodium cocoamphodiacetate, disodium EDTA, magnesium laureth-8 sulfate, magnesium laureth sulfate, magnesium oleth sulfate, sodum chloride, sodium glycolate, sodium laureth-8 sulfate, sodium laureth sulfate, sodium oleth sulfate, triethanolamine, methylparaben, quaternium-15, parfum, benzyl salicylate, buthylphenyl methylpropional, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehide, linalool

Opis izdelka:

Popolno čistilno mleko, primerno tudi za odstranjevanje ličil z obraza in oči.

To mleko sem kupia zaradi dobrih izkušenj z zelenim tonikom. Kot toniki tudi mleko zelo prijetno diši, embalaža je plastična flaška z luknjico za doziranje in pokrovčkom za zapiranje, ki se pa se rad hitro zlomi. V flaški je 200 ml mleka, cena pa okoli 4€, kar se mi ne zdi pretirano, saj se tudi ne porabi hitro.

Mleko je srednje gosto, belo s prijetnim vonjem. Moja koža je mešana do mastna. Z mlekom si ponavadi odstranim celoten MU na obrazu, včasih tudi odstranjujem očesna ličila, vendar maskaro bolj teško odstrani. Nanesem ga na suh obraz, za oreh mleka si razmažem po obrazu in sperem z veliko vode. Po uporabi je moja koža mehka in gladka ter osvežena, vendar ponavadi nanesem še tonik Balea, da odstranim še morebitne ostanke ličil. Mleko mi odstrani bolj kot ne vsa ličila, odvisno koliko “fasade” imam na obrazu, več kot je ličil, manj je učinkovit.

Mleka verjetno ne bom spet kupila, ker mi je Bübchen pena bolj učinkovita.

4/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To mleko sem imela pred rozo različico. Imam suho kožo, zato mi ni preveč odgovarjal. Mleko dobro odstrani ves MU iz obraza. Koža je po uporabi očiščena in mehka, ne preveč nahranjena. Po njegovi uporabi sem nanesla še tonik in kremo. Če pride v bližino oči, mi jih ne draži.

Embalaža je prakrična za prenašanje in doziranje. Pokrov se dobro zapira, vendar ni preveč močen in se lahko tako hitro odlomi. Cena je okoli 4€, kar je kar ugodno. Nakupa ne bom več kupila, saj mi roza različica, ki je za suho kožo nekoliko bolj odgovarja.

4/5

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tole mleko za čiščenje obraza sem imela že nekaj časa nazaj, preden sem odkrila izdelke, ki mi bolj ustrezajo. V praksi lahko rečem, da se je izkazalo kot dobro – odstranilo je ličila, kakšnih posebno dobrih ali slabih lastnosti nisem opazila, por mi ni mašilo. Všeč mi je bilo to, da ni dajalo mastnega občutka. Kar se tiče sestavin vsebuje parabene, konzervans, ki sprošča formaldehid in en kup dišav eteričnih olj. Meni sicer ni povzročalo iritacij, za občutljivo kožo pa ne bo najboljša izbira.
    Vonj mi je bil ok.
    Moja ocena praktične uporabe je 4, če vključim še sestavine pa 3.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico