Garnier Bio Aktiv

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Garnier Bio Aktiv

Ta tema vsebuje 46 odgovorov, ima 13 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 5 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Nova linija od Garnier – ima Ecocert certifikat, v Mullerju imajo vse tri izdelke, ki so na slikah (losjona za ličila odstranjevat ni bilo več na poličkah) :wink1:

vir za slike: http://www.lifepr.de/pressemeldungen/loral-deutschland-gmbh/boxid-143192.html

Gledala sem sestavine od kreme za normalno kožo..zdela se mi je za mojo mešano kožo potencialno komedogena :think: ..sestavine pa drugače dobre.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Kreme mislim da so ok. 6 eurov..

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

zanimivo, ampak ce so potencialno komedogene verjetno ne bodo zame :ermm:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Losjon za odstranjevanje MU je sestavinsko zelo fajn :thumbsup: Stane pa dobre 4 eure.
    Jaz si ga mogoče grem kupit in ga bom sprobala za okrog oči..

Kremi sem pa še enkrat danes pogledala (obe varianti – za suho in za mešano kožo) pa zame ne bo nobena ustrezna…kar velik komedogeni potencial imata obe :confused: (sestavinsko sta si zelo podobni…malo se v količinah maščobnih sestavin razlikujeta).

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

A bo to tudi v DMih? :scary:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

verjetno prej ali slej bo ;)

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..zaenkrat pa še ni :wink1: , vsaj v Lj nimajo..

Za tiste, ki niste preveč pozorni na embalaže – so tudi kreme v dokaj podobni škatlici in piše gor “brez parabenov”…ampak ostale sestavine pa niso najboljše. To linijo pa imajo v dm-ih.. Se mi je v Mullerju zdelo, da bi kdo ki ni pozoren lahko zamešal..sploh če ne bi vedel, kako točno zgleda..

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Zgornji link, ki si ga prilepila Nina mi pokaže nekakšen error.. :no:

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz sem si kupila fluid za odstranjevanje ličil in je kar fajn. Je pa popolnoma tekoč, tak je kot tonik, kar me je malo presenetilo. Z odstranjevanjem očesnega MU sem se malo bolj namučila kot sicer, kar je največji minus tega fluida; korektor in puder v prahu pa sta šla dol brez problema.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz se potem nisem odločila za nakup…imam trenutno 4 tonike doma :)) ..sem vzela namesto tega na poskušnjo za okrog oči Balein odstranjevalec (ker so bile druge sestavine od tistega, ki sem ga jaz nazadnje sprobala).

kako pa je kot tonik občutek na koži..?

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Jaz sem ga uporabila tako, da sem najprej z vatko odstranila make up (očesni MU odstrani, a z več dela in potrpežljivosti – ne gre takoj dol kot npr z Baleo), občutek je bil rahlo lepljiv, kar je normalno glede na to, da je aloe na 3. mestu … ampak ni sile. Potem sem sprala vse še z gelom in čez še tonik. Kot tonik ga pa nisem uporabila, si pa predstavljam, da pusti rahlo lepljiv film. Jaz bi tole zadevo definitivno priporočala občutljivčkom, ker je reeees totalno nežna stvar za očistiti MU oz. za osvežiti kožo – pomoje bi se super na kakšnem daljšem potovanju obnesla, kjer nimamo vedno pri roki gelov, tonikov, vode.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Si že boljš predstavljam :thumbsup:

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Ravno nekaj takšnega iščem (zaradi občutljivih oči), definitivno nabavim :yes:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Sestavine fluida:

vir

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

slikca je že v prvem postu :wink1:
    @nina wrote:

Nova linija od Garnier – ima Ecocert certifikat, v Mullerju imajo vse tri izdelke, ki so na slikah (losjona za ličila odstranjevat ni bilo več na poličkah) :wink1:

vir za slike: http://www.lifepr.de/pressemeldungen/loral-deutschland-gmbh/boxid-143192.html

Gledala sem sestavine od kreme za normalno kožo..zdela se mi je za mojo mešano kožo potencialno komedogena :think: ..sestavine pa drugače dobre.

Jaz imam slabe izkušnje s tem fluidom..prvič, drugič je blo okej…potem pa sem pri čiščenju dobila rdečico (to se mi zelo redko pojavi) in tud na koži ni bil uredu občutek. Očistil je pa ok – se je poznalo, da bolje kot npr. samo tonik.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico