GAMARDE Sebo-Control Fluid za mastno in problematično kožo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni GAMARDE Sebo-Control Fluid za mastno in problematično kožo

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

VIR

Sestavine:
    Gamarde aqua (Water), cetearyl alcohol cetearyl glucoside, Elaeis guineensis* (Palm Kernel Oil), Corylus avellana* (Hazel Seed Oil), Argania spinosa* (Kernel Oil), Thymus vulgaris* (Thyme Oil), Lavandula latifolia* (Lavender Oil), Lavandula angustifolia* (Lavender Oil), Citrus medica limonum* (Lemon Peel Oil), Rosmarinus officinalis* (Rosemary Leaf Oil), Origanum marjorana* (Marjoram Leaf Oil), Eugenia caryophyllus* (Clove Flower Oil), Cupressus sempervirens* (Cypress Oil), Myristica fragrans* (Nutmeg Kernel Oil), Citrus aurantium amara* (Bitter Orange Leaf Oil), Cinnamomum zeylanicum* (Cinnamomum Bark Oil), Boswellia carterii (Olibanum Oil), Cymbopogon martini* (Palmarosa Oil), citric acid, cinnamal, citral, eugenol, farnesol, geraniol, limonene, linalol.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

po nekajtedenskem testiranju losjona s pomočjo vzorčkov sem se le odločila za nakup. Losjon mi je bil všeč že od samega začetka, saj se je zelo hitro vpil, premamil pa me je tudi prijeten zeliščni vonj. A ker je moja koža nagnjena k mašenju por, je bilo potrebno več kot le hitro vpijanje in všečen vonj :)
    losjon se nahaja v tubici s pokrovčkom na navoj. Doziranje je enostavno, losjon je lahek in bele barve. Vpije se precej hitro, kar mi je najbolj všeč, saj lahko takoj pričnem z nanašanjem pudra. Dobro se obnese tako pod mineralnim kot tekočim pudrom :thumbsup:
    losjon se dobi v nekaterih lekarnah, cena je 21€, kar ni najbolj poceni, ampak glede na super naravne sestavine, učinek (matira!) in majhno porabo ni tako zelo visok strošek.

Priporočam ga vsem mastnokožkam, a predlagam, da si prej dobite testerje, saj vsebuje nekaj komedogenega potenciala (palmovo olje). Meni na srečo por ne maši.

Za pomlad oz. poletje bo verjetno malce pretežek, ampak naslednjo zimo ga zagotovo spet kupim (če seveda ne odkrijem še kaj boljšega :)) )

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico