Fyrinnae

Ta tema vsebuje 654 odgovorov, ima 42 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Zanima me, če je katera že slišala za te mineralne senčke, ker me zelo mikajo..odtenki so mi zelo zanimivi in premišljujem o nakupu.

http://www.fyrinnae.com/

Če katera pozna to znamko naj napiše kaj o njej.

Naj še omenim, da se je ta znamka včasih imenovala Bombshellbath

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Kolikor vem so zelo pohvaljene. Kar dosti jih postavlja kar na prvo mesto po številu barv in kakovosti med MMU.
    Tudi mene je že zamikalo, da bi kaj naročila.
    Velik plus je tudi brezplačna poštnina, če naročiš nad 25$ – pri takem številu barv je to zelo hitro. :P

Če boš kaj naročila, se priporočam za fotke senčk. :angel3:

P.S.: :welcome: .

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

omggg, 795 odtenkov senčk? noro

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

čudovite senke so. meni so tiste Arcane Magic najbolj zanimive

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Gejba, jaz pa slike ne vidim :confused: ..lahko prosim še enkrat poskusiš nalepit?

Pa seveda :welcome: darksome

UPDATE: Gejba, hvala-zdaj mi dela :)

darksome
    Član

Hvala za dobrodošlico :hug:
    Meni so senčke ful lepe, so očitno kar hvaljene ja, vsaj v tujini. Ko bom naročila, pa itak da prilepim nekaj slikic, le do vise electron se moram še dokopati :blush1: , je še nimam.

Tu je nekaj swatch-ev (primerjajte s tistimi, ki so objavljeni na strani):

L-D: Orion’s Belt, Envy Me, Tipsy, Titania, Gwenhwyfar, Dragons Blood, Still Breathing, Bastet, Newcastle, Fire Opal

L-D: Aztec Gold, Irish Moss, Underdark, Japan, Teal Velvet

L-D: Awakening, Shallow sleep, Evening Fog, Mirrors, Daemon’s Tail, Little Red’s Pet Wolf, Angels Tale, Starfish, Newcastle, Avian Shapeshifter

L-D: Selke Skin – Loki – Mocha Shake – Maneki Neko – Platinum – Finnegan’s Wake – Gwenhwyvar – Urchin

Od zgoraj navzdol: Predatory (professional color), Impish (professional color), Bubble Tea, Awakening

Od zgoraj navzdol: Mermen, Sweet and Sour, Anasazi, Incubus

Še neki linerji:

Velikost blusha proti senčkam:

Sample/full size:

Meni je tale fire opal senčka všeč, ki je na prvi sliki suho nanešena, na peti pa očitno mokro, če pa pogledate na spletni, je swatch zlate barve..je očitno takšna ki pod različnimi koti različno deluje ali kako naj povem :blush1: ,

naj še povem, da imajo na strani, kolekcijo Arcane Magic Eyeshadows, barve, ki pač spreminjajo odtenek in pa
    June 2008: Endangered:

A portion of proceeds from the sale of these shades will go to the World Wildlife Fund to help protect endangered species throughout the world. , torej če prav zastopim, bodo od prodaje teh senčk delež izkupčka dali za ogrožene živalske in rastlinske vrste :flower2:

Aja, še neke profesionalne barve imajoPredatory (professional color), Impish (professional color), ki naj bi bile lepše in obstojnejše, so pa malo dražje, ampak res malo :))

Upam da nisem preveč gor nalepila :P

Viri:
    http://lesmineralettes.free.fr/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=62

http://beautyjunkies.inbeauty.de/w/index.php?title=Fyrinnae_Lidschatten&s=

http://shadesofu.blogspot.com/search/label/Fyrinnae

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

MMU je zelo težko slikati. :yes:
    Pot do [kratica=Visa Electron:2ln0d8tp]VE[/kratica:2ln0d8tp] je zelo preprosta, tako da ti jo zelo priporočam. :thumbsup:

darksome
    Član

Vem ja, imam SS senčke, pa jih nikakor ne gre slikat, no mogoče pa mi le uspe :P

Jap, VE je najlažja možnost da se dokopljem do teh stvarc.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Lepe barve – mene kot ponavadi najbolj pritegnejo vijolične in umazano zelene :))

@darksome wrote:

Upam da nisem preveč gor nalepila :P

Lahko drugič tudi v več postov razdeliš – drugače pa ni panike, je okej :)

darksome
    Član

Aha, ok, zdej se pa lahko malo razpišete o odtenkih :cool: :))

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Če me spomin ne vara – profesionalna linija (ali pa samo določene senčke) vsebujejo barvila, ki naj se po naših standardih ne bi uporabljala okoli oči.
    Nina – FD&C Aluminum Lake je dovoljen ali ne? :blush1:

darksome
    Član

Uff..sem pozabila omeniti da to ni čisto prava znamka mineralnega makeupa :no: , imajo pa kategorijo; Categorized: Dye-Free Colours, verjetno so to potem prave mineralne senčke?

Kolikor sem brala so ti dye neka barvila, ki pa ne spadajo v mineralna ličila.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Mmm tiste linerje bi pa imela :lashing:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

MMU je nažalost vse kar vsebuje vsaj malo mineralov, tako da je v principu skoraj vse MMU. V “pravi” MMU pa taka barvila res ne sodijo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico