FRUTTINI – Coco banana body lotion

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo FRUTTINI – Coco banana body lotion

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

FRUTTINI – Coco banana body lotion

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Imam res veliko losjonov, a po temu najraje posežem. Najbolj mi je všeč vonj, ki ostane na telesu še par ur po nanosu. Lepo se maže in hitro se vpije. Nanesem ga po tuširanju na mokro kožo in koža je po uporabi mehka in rahlo nahranjena. Embalaža je parktična za doziranje in prenašanje. Cena je pa tudi ugodna. Nakup bom vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Za ta losjon velja podobno kot za ostale fruttinije – njegov vonj je tako izrazit, da se ga lahko hitro naveličamo. Ko se namažemo, dejansko vohamo kokos in banane, kot to obljublja ime izdelka. Moti me, da se bolj počasi vpija.

Kožo po uporabi pusti gladko in sijočo, se mi zdi da mi jo lepo navlaži.

Embalaža je klasična, nimam pripomb.

Ocena 4/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Losjon sem kupila že nekaj časa nazaj v Muellerju, ko sem bila še malo “mahnjena” na Fruttini vonje. Takrat bi mu dala 4/5, zdaj pa dobi 2/5, zaradisestavin, res se pa lepo vonja banano in kokos, čeprav malce umetno.
    Cena je okoli 3Eur, losjon je pa kar redke konsistence in za mojo suho kožo je res skoraj nič. Ni ne nahranjena, ne navlažena, oz. mogoče malo osvežena.
    Čeprav je redke konsistence, se vpija počasi, kar je še en minusek.
    Cena je sicer ugodna in embalaža primerna tudi za potovanja, saj pokrovček dobro tesni, a ga ne bom več kupila, saj mi vonj ni “uau”, rabim pa veliko bolj hranilno kremo/losjon.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

V obdobju, ko sem rada uporablajla bolj močne vonje sem si kupila tudi tale losjon. :lashing:

Itak sem frik na banana vonje in me je zanimalo kako se obnesejo na moji koži. Losjon ima zelo močan vonj – mešanica kokosa in banane. Na moji koži se je vonj prijetno razvil in mi je bil všeč.
    Losjon se srednje hitro vpije in kožo srednje dobro nahrani.

Embalaža je priročna in enostvna za uporabo.

Nakupa ne bom več ponovila.

Splošna ocena: 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico