Fruit of the Earth

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Fruit of the Earth

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of metuljcek
    metuljcek
    Član

Ali katera od vas pozna to kozmetiko?

Kakšna se vam zdi? Mene zanima predvsem krema Fruits of the Earth Aloe Vera.
    Kar se tiče sestavin piše tole: Fruit of the Earth vlažilna krema z aloe vero v kombinaciji gela aloe vere, vitaminov E in A, olja pšeničnih kalčkov, sončničnih semen, kokosovega in sezamovega olja.

Kaj mislite? Moja koža je mešana s posameznimi aknami in ogrci.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

metuljcek imas morda kje prave sestavine? Ker samo opis sestavin nazalost pove premalo oz.nic, opise imajo vse kreme fantasticne, zaradi marketinga pac ;)

metuljcek
    Član

Žal nimam pravi sestavin, saj jih na spletu nisem nikjer zasledila..zato sem povprašala, če katera imed vas pozna to kremo :cheer:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

metuljcek imas oz. lahko najdes tocno sliko tega izdelka? Ker ima firma kar nekaj izdelkov a aloe vero, bom probala poiskat sestavine samo rabim ali cisto tocno (anglesko) ime ali pa vsaj fotko :flower2:

pa se tole: je ime proizvajalca oz. znamke fruitS ali brez Sja?

ce je to ta kremica KLIK

potem so sestavine:

Aloe Vera Extract; Water; Mineral Oil; Glyceryl Stearate; Cetyl Alcohol; Stearic Acid; Propylene Glycol; Stearyl Alcohol; Collagen; Elastin; Tocopheryl Acetate (Vitamin E); Squalane; Wheat Germ Oil; Sunflower Seed Oil; Sesame Oil; Retinyl Palmitate (Vitamin A); Dimethicone; Coconut Oil; Carbomer 940; Triethanolamine; Propylene Glycol and Diazolidinyl Urea and Methylparaben and Propylparaben; Fragrance .

mineralno olje in parabeni so zame velik ne pri kremicah ;) ze sami po sebi, bo pa po mojem mnenju tako ali tako premastna za mesano kozo :flower2:

metuljcek
    Član

Ja gre za tole kremico ja..

Hvala za nasvet!

Rada bi kupila kremo za obraz z aloe vero, saj se mi zdi, da izredno dobro deluje na kožo obraza. Preizkusila sem ze Sophyto, pa nisem čisto prepričana če je zame. Ali mi lahko kaj priporočite?

:flower2:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

metuljcek kaj ti pa ni ok pri sophyto? Meni sicer prevec aloe masi pore, to se mi je zgodilo z vsemi izdelki ki so jo vsebovali, razen pri sophyto zaenkrat nimam teh tezav.
    Zaenkrat pa je najboljsa vlazilna kremica kar sem jih preizkusila se vedno Essential care vrtnicna krema, si to ze sprobala?

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aja poznam kozmetiko ja… sem imela tisti gel za telo, ki je bil fajn po pikih :).
    Celo review sem naredila, klik.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

@amisa wrote:

pa se tole: je ime proizvajalca oz. znamke fruitS ali brez Sja?

brez Sja :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

se mi je zdelo ;) :flower2:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico