Fru Fru

Ta tema vsebuje 22 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ella Ella 7 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Punce, res rabim vašo pomoč :flower2:

torej…imam dolge, temno rjave lase, ki frizerja vidijo enkrat na leto…ali celo enkrat na leto in pol…ja vem. Grozna sem :lol1: ampak ne morem pomagat…
    preprosto se mi z lasmi ne da veliko ukvarjat, rabim tako frizuro, ki ne rabi nobenega posebnega časa…za umivanje in sušenje las porabim pribl. 10 do 15 minut. Kar je več, me spravlja ob živce..

no zdaj imam že precej uničene konice in sem kooončno svojo rit zmigala k frizerki, da sem se naročila :roll: imam še nekaj dni časa, da se odločim kaj bi rada…

malo spremembe ne bi škodilo…tako da razmišljam o frufruju. Rada bi, da mi postriže kar precej las, ker meni sicer fru fru ne bo lepo stal lepo, ker imam preveč trmaste lase. Ampak rada bi, da linije niso stroge…frizerka mi je predlagla, da bi mi jih postrigla neravno in tako, da tudi če mi lasje rastejo (ikn jaz ne hodim k frizerju), mi rastejo na stran in ne izgleda čudno, ko prerastejo frufru…jaz bi pa itak imela fufru samo pozimi, ker poleti ne prenesem las na čelu.

torej, kaj rabim? fotkeeeeee, predloge, prosim prosim! verjetno si predstavljate, da je striženje zame poseben dogodek? pride namreč redkeje na vrsto kot npr božič ali novo leto :))

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kej takega mogoče…

vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Zelo zanimiva tema :thumbsup: (sama sem imela par let frufru in mi je še zdaj noro všeč a imam žal skodrane lase-likanje + mastno čelo :ermm: )

Meni je prva slika nekakobolj všeč, ker konice ne izgledajo tako grobo, se mi pa hkrati zdi da na prvi fru fru ni preveč poudarjen, sicer ni to slabost, ampak omenim :)

Nisem čisto razumela, če želiš, da izbiramo med tema dvema slikama, ali naj še same kaj prilepimo?

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Meni je prva ful dobra :thumbsup: . Si želim, da bi imela kaj več las na glavi, da bi si sploh lahko pustila dolge… :ermm:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

@darksome wrote:

Nisem čisto razumela, če želiš, da izbiramo med tema dvema slikama, ali naj še same kaj prilepimo?

da še ve prilepite kak predlog :thumbsup: :flower2:

meni je mogoče prva bolj všeč…pri drugi so linije nekam stroge

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

kakšne lase pa imaš? jaz mam rahlo skodrane njihov problem pa je da v vlažnosti rade “zacvetijo”. In potem sem vedno obolevala ko sem imela frfru in je blo mal megle meni so se pa lasje kr pokonc pa vsak zase postavil. Torej če hočeš imet z lasmi malo dela potem se ne odloči za frfru če nimaš dokaj ravnih in gladkih las. NO vsaj tako je moje mnenje. Drugače pa mi je bil moj frfru ful ušeč pa pasal mi je tut samo meni se pač ne da likat vsak dan in potem še zgubljat živce ko mi ga vlaga čisto uniči.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

mam kar ravne in močne lase. vihajo se edino pri uničenih konicah, vlaga mi pa kvečjemu postavi kak las pokonci, mi jih pa ne kodra :thumbsup:

hvala za opozorilo Amarena :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni tud ta prvi še najmanj ”zahteven za uporabo” zgleda. Pa tudi potem, ko lasje že zrastejo ne bi bilo problema z njim (npr. tisti klasični ravni bi v oči silil).
    Sem sama ista, frizerka me mogoče vidi 1x na leto :))

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

No nekaj slikic ki sem jih našla na rač. Upam da ti bo kaj pomagalo.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

joooj pupyka, pa ti si zlata!! ampak zdaj pa res ne vem, kaj mi je najbolj všeč :lol1:
    zadnja je huda!

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Meni je tudi zadnja najlepša! Pa mogoče še ta druga! :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ha! pol si bom lahko pa samo en uč namazala :lol1:

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Heheh :lol1: Meni so v bistvu tko kr vse všeč zato sem jih tui izbrala saj mam res ful teh slik na rač. Se pa grem tui jz v petek strižt in se bom tko kot na drugi slikci. Upajmo da bo oki :)

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Hehehe, Nati!
    Ful dobra frizura, pupyka! Upam, da bo dobro izpadlo!
    Nati, ti si se odločila?

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ne čist…pač en tak fru fru na stran, veliko las, pa malo daljši in resast…težko je predvidet, kako točno bo to na men zgledal :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico