Frizure (slikice, navodila za oblikovanje le teh …)

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Frizure (slikice, navodila za oblikovanje le teh …)

Ta tema vsebuje 61 odgovorov, ima 24 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Plain Jane Plain Jane 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Upam, da še ni teme. Jaz dostikrat brskam po netu, da bi dobila kako fino idejo za frizure. No, na koncu pridem od frizerja več ali manj ista. Edino barva las je osvežena in lasje krajši. obliko pa vedno pustim enako.

Meni je všeč naprimer ta frizurca. Rada imam grive in volumen dolgih las.

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tele so tudi meni zelo všeč! Sem namreč zagreta pristašica dolgih las! :yes:

Profile photo of emanuela
    emanuela
    Član

druga slikica mi je všečna.pa si kdaj narediš take kodre?sama sem si jih včasih in to kar z ravnalcem.če sem pa imela več časa, pa so prišle na vrsto navijalke za čez noč,ampak zdaj pri pažu to več ne pride v upoštev.je pa zato moj stalni spremljevalec ravnalec.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Super frizure :flower2: ,sploh prva mi je ful všeč.. jaz si tudi večkrat pomagam z ravnalcem, čeprav imam kodraste, ampak brez ravnalca enostavno ne gre narediti lepih kodrov :P ne maram pa zelo malih kodrov, najbolj všeč so mi takšni veliki pa dolgi lasje..čudovita kombinacija :lashing:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz si bom morala pa omislit tak ravnalec, ki bo obenem tudi kodralnik. Sedaj nimam takega. Baje se da res lepe kodra z njim narest. Vam jutri prilepim še kake slikice, če bo čas.

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Z navadnim ravnalcem jih meni uspe narediti, je pa občutno težje kot pa s kakšnim figarom..sem se zaradi tega že parkrat mičkeno opekla :roll:

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Še nekaj slikic:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Tale tretja je tudi fenomenalna!!!

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Za danes še ena, ta mi je super, kodri so narejeni z Roventinim likalnikom/kodralnikom.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kako si naredite kodre? js bi se z veseljem kdaj tko naštimala, ampak men to vse dol pade…

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Meni ni še nikoli uspelo. :no: In daljši las je, prej se kodri potegnejo zaradi teže las.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Hvala bogu nimam teh problemov :devil: Imam ultra kratke lase :cool:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ja, Goga ima tolk luškano frizuro :cheer: , skos bi šlatala njene kratke laske :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js mam kr precej dolge, pa nimam volje se ubadat z njimi…15minut rabim da jih operem in posušim…Masko dam na vsake kvatre gor, ker me dela živčno tisti turban na glavi, vroč zrak iz fena pa lahko še tako škodi, se mu ne odpovem…če pustim zvečer lase vlažne, bodo zjutraj še prav takšni…

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Jaz pa imam daljše lase… Sej ne vem, enkrat so ravni, drugič se mi kodrajo :confused: Kaj je vzrok vse te zmešnjave, ne vem. Včasih uporabljam ravnalec za lase (professional, ki sem ga kupila v frizerskem salonu) in je resnično dober. Zadnje čase pa razmišljam, da bi si naredila valovite lase, pa se bojim, da bi si jih uničila. :lashing:

Kaj ve mislite???

Kako skrbite za lase?

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico