Frizerji

Ta tema vsebuje 27 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Orange Orange 5 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Začuda te teme še ni bilo :lol1:

Skratka, pišite vaše dobre in slabe izkušnje z dotičnimi frizerji. Koga priporočate in koga ne? Kam se hodite frizirat in koliko odštejete za končni izdelek? :lol1:

Moja frizerka je Tjaša.Pred letom je delala v Stevotu.Zdaj dela v Župančičevi jami….
    Je kar zasoljene cene… :P ampak SUPER postriže!Zadnjič mi je zdržala lepa frizura skoraj pol leta! :yes:
    Za barvanje enega obilnega pramena, striženje in oblikovanje sem plačala 50 e

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Poročam, da sem šla v Lassano in sem super zadovoljna :lashing: Končno en normalen frizeraj, kjer ti ne vsiljujejo izdelkov in ne delajo po svoje :frantic: Ostrigla sem si pa 20 cm las :scared: + oblikovanje sprednjih las + umivanje & sušenje s krtačo za 31 EUR.

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Willow me veseli da si zadovoljna!!! :wink3:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Pri izbiri moje frizerke je pa zanimiva zgodba;).
    Vedno sem tarnala kako nezadovoljna sem z frizerji in kako me nikoli ne ostrižejo kakor bi jaz rada čeprav točno povem kako in kaj. Pa mi je pred dvema letoma zdaj že bivši fant rekel naj poskusim pri njegovi teti. Pa mi je bilo malo smotano in ko sem spet prišla extra nezadovoljna od frizerja mi je prekipelo in sem seveda poklicala teto in se naročila. In če verjamete ali ne me je postrigla točno tako kot sem jaz hotela, in mi potem dala še nekaj svojih predlogov, kako bi ona to malo drugače naredila in nakoncu je prišla frizura, ki mi je res v nulo pasala in sem bila zadovoljna. Ona je zdaj že 2 leti moja frizerka in je res ne zamenjam. Hmm, srtiženje+barvanje me pride okoli 36€.
    Mislim pa da je tudi Lissa šla k nje in je tudi bila zadovoljna :yes:

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

mene pa ponavadi postriže kar ena družinska kolegica ko pride na obisk :lol1:
    tako da grem k pravemu frizerju (v salon) približno enkrat na 2 leti :roll:
    ravno sedaj pa iščem nekaj v mb, ker bi rada čisto spremenila frizurco, pa že par dni gledam slikce kakšna bi bila :) …tako da če ima katera kakšen predlog, pa da ni predrago, lepo prosim za nasvete :flower2:

Profile photo of S
    S
    Član

Uau Willow to pa je sprememba, me mika nekaj podobnega. :scary: Le, da nimam poguma. :P
    No, moje izkušnje s frizerji so več ali manj grozne. Ko sem že mislila, da sem našla v redu frizerja, se je pokazala zmota. Tako, da najljubšega še zmeraj nimam, včasih se kar sama postrižem, samo da si prišparam trpljenje. :lol1:

Profile photo of Lissa
    Lissa
    Član

@anncheek wrote:

Mislim pa da je tudi Lissa šla k nje in je tudi bila zadovoljna :yes:

Ja, zelo zadovoljna. :thumbsup:
    V avgustu jo imam namen zopet obiskati. :silly:

Profile photo of estelle
    estelle
    Član

Katera pa je ta vajina teta? :)

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Frizerski salon N, Nataša:) v Šoštanju v Tušu :wink1:

Profile photo of Yulee
    Yulee
    Udeleženec

Priznam, da sem bila pri frizerju samo dvakrat v življenju, obakrat v osnovni šoli.
    Do 19. leta me je strigla mami, zdaj pa jaz strižem njo, fanta in sebe. Vsi imamo približno enako kratke lase, samo njegovi so skodrani in mama ima fru fru, jaz pa ne :lol1:

Profile photo of Bella
    Bella
    Član

Jaz pa se odpravljam čez dober mesec k frizerju in me blazno mika krajša frizurica (zdaj jih imam mičkeno čez ramena, 1cm) taka da bi jo lahko razmršila malo (dolžina nekje do brade pa malo cik-cak postriženo, frfotavo skratka). Pa nisem prepričana, glede na to da imam dokaj goste lase, če bi mi taka frizura sploh držala kaj dlje od pol ure… Kakorkoli, poročam in nalepim slikco ;)

Jaz imam tako frizuro. Sicer imam srednje goste in tanke lase. Sicer mi je pa všeč taka frizurca kot jo ima v Mrku Ashley Green… :sendlove:

Profile photo of Bella
    Bella
    Član

Jaaa, meni tudi :sendlove: – nekaj takega sem imela tudi v mislih samo malček daljšo varianto. Pa ne vem, to je ful enega urejanja, ne vem če bi jaz to vsako jutro zmogla :confused:

Mi lahko pošlješ fotko frizurice, sej obraz zakriješ, samo da vidim frizurco? Pretty please.. :lashing:

Pošljem zvečer ko si operem laske :blush1: :lol1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico