Fresh line

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 8 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

UPAM,DA NE TEŽIM PREVEČ,AMPAK ČE BO KATERA MELA ČAS,BI PROSILA ČE MALO POKOMENTIRA TOLE MLEKO ZA OBRAZ OD FRESH LINE,TO NAJ BI BILA NEKA NOVA KOZMETIKA,KI JE PRED ENE 2 MESCA NAZAJ PRIŠLA V SLOVENIJO.NEJ BI MELA SAMO NARAVNE SNOVI,TAKO KOT LUSH.SICER PA JE TRGOVINA ZA ZDEJ SAMO ENA V SLOVENIJI IN TO V TRGOVINI SUPERNOVA NA RUDNIKU.

SESTAVINE SO:
    AQUA,PRUNUS AMYGDALUS DULCIS(SWEET ALMOND)OIL,PENTYLENE GLYCOL,HELIANTHUS ANNUUS(SUN FLOWER)SEED OIL,SIMMONDSIA CHINENSIS(JOJOBA)OIL,PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE,GLYCEROL,SODIUM POLYACRYLATE,ALOE BARBADENSIS(ALOE VERA)LEAF JUICE,FUCTUS VESICULOSUS(SEA WEED)EXTRACT,CEDRUS-ATLANTICA(CEDARWOOD)BARKOIL,CITRUS MEDICA LIMONIUM(LEMON)PEEL OIL,ROSEMARINUS OFFICINALIS(ROSEMARY)OIL,PARFUM,CHLOROPHYLLINE,MICA

ČE KATERA ŽE MA ISKUŠNJE S TO ZNAMKO,BI PROSILA ČE MALO POKOMENTIRA,ZA ZDEJ SM SAMA SPROBALA TO MLEKO,PA DVA LOSIJONA ZA TELO,IN PILING PA MASKO,IN Z VSEMI SEM ZADOVOLNA.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Glede naravne kozmetike, je nekaj napisanega TUKAJ – to samo za lažjo predstavo, kaj pomeni naravno, kaj organsko, zakaj je dobro pogledati kaj pomenijo certifikati ipd.

Drugače pa je mleko po sestavinah primerno za normalno do suho kožo; mandljevo olje bi lahko mašilo pore (če tebi ustreza, potem ni razloga za skrb). Ima kar nekaj naravnih olj in izvlečkov (všeč mi je, da jih ni preveč; plus za jojobino olje in aloe), nekaj pa tudi sestavin, ki niso naravne (kar ni seveda nič narobe – samo v vednost), malo manjka kakšen antioksidant (tudi za zaščito sestavin v izdelku). V kakšni embalaži pa je ta izdelek? Zanima me tudi rok trajanja – če imaš doma, bi te prosila, da pogledaš.

sarchy28
    Član

rok trajanja je 2 meseca,sicer pa je mleko v stekleni steklenički.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Rok trajanja me je zanimal zaradi konzervansov – kot ´konzervanse´ vsebuje samo eterična olja in takšni izdelki se prej pokvarijo..tako da dobro, da je naveden vsaj kratek rok trajanja.
    A to si sprobala testerček ali to kremo oz. mleko že uporabljaš?

sarchy28
    Član

to mleko še uporabljam…
    niso imeli testerčka.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dobro bi bilo, če bi res dodali še kakšen antioksidant (glede konzervansov je pa težko rečt..) – drugače pa se mi zdi okej mleko :)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico