Fitobalm

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Za malega sem kupila Fitobalm Bimbi za lajšanje prehlada in kašlja.

Imela sem ga že prej od kolegice in je fajn pomagal pri zaprtem nosku (majhno količino sem mu namazala pod nosek in je bilo kmalu boljše – naj bi se mazalo na prsni koš in hrbet, ampak jaz mu dam čist majhno količino pod nosek in je res fajn) – nekako takšnega vonja in namena je kot Wicks, če se katera spomni.

To so pa sestavine in me zanima, če je to ok za uporabljat:
    Prunus amygdalus dulcis oil, hydrogenated castor oil, myrtus communis oil, pinus sylvestris cone oil, limonene, abies balsamea extract, tocopheryl acetate, CI 61565, CI 47000, CI 42090, geraniol, linalool, eugenol.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

A lahko prosim katera pokomentira sestavine, bi bila zelo hvalezna, da vem kaj dajem tamalmu :flower1:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@timnala wrote:

Za malega sem kupila Fitobalm Bimbi za lajšanje prehlada in kašlja.

Imela sem ga že prej od kolegice in je fajn pomagal pri zaprtem nosku (majhno količino sem mu namazala pod nosek in je bilo kmalu boljše – naj bi se mazalo na prsni koš in hrbet, ampak jaz mu dam čist majhno količino pod nosek in je res fajn) – nekako takšnega vonja in namena je kot Wicks, če se katera spomni.

To so pa sestavine in me zanima, če je to ok za uporabljat:
    Prunus amygdalus dulcis oil, hydrogenated castor oil, myrtus communis oil, pinus sylvestris cone oil, limonene, abies balsamea extract, tocopheryl acetate, CI 61565, CI 47000, CI 42090, geraniol, linalool, eugenol.

Kar je poudarjeno ni ok :no: ..nepotrebna sintezna barvila
    Ostalo pa so EO, ki ugodno delujejo pri zaprtih dihalnih poteh..in podlaga iz rastlinskih olj.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Nina, zlata si :flower2:

A ve katera za naravnejso alternativo podobno temu?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz iz glave ne vem za nobenega (mogoče malo poklikaš po raznih lekarnar.si zadevah)…vidla sem enkrat nekje to wicks variatno za otroke..samo sestavin pa ne poznam.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico