Fiberwig maskara

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Fiberwig maskara

Ta tema vsebuje 10 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of glossy glossy 6 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ok…imam eno težavo…oz. vprašanje no

na Facebooku sem že nekaj časa fan strani ‘maskara Fiberwig’ in že tko 2 meseca ugotavljam, kaj je to zaena reč? kje se to da naročit? koliko stane? kako zgleda? zakaj je posebna?

a katera kaj ve o tem?

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

Nati jst sm jo naročila z ebaya…me je prišla 8 eurov s poštnino vred in ne 20 kot na fb…;)

Ni pa nič posebnega, vsaj meni ….edino da jo s toplo vodo odstraniš…en mal podaljša trepalnice, ma potrebuješ več nanosov da je taprav učinek…

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ok… Torej gre se za Japonsko zadevo.
    Je cel hit, ker doda volumen in podaljsa trepalnice ker ima nekaksne zadeve (ne vem tocnega prevoda iz besede Fiber oz Fibre) ki dodajo tisto ‘nekaj’ trepalnicam.

Sicer je sama se nisem preizkusila, ampak se mi zdi koncept zelo podoben eni drugi, ki ima delcke ki izgledajo kot dlacice, kar se nansese na svezo maskaro. In kolikor sem razumela pri Fiberwing maskari je to ze dodano sami maskari.

Njeno popularnost poveca dejstvo da je (menda) enostavna za odstranjevati in drzi krivino trepalnic zelo dolgo.

Vem, da jo je amisa probala tako da bi bilo dobro se njo pocakati.

vir

Lahko si pa preberes se nekaj tukaj, intukaj.

Cena je okoli 15-20$ na Ebayu. Mogoce se manj, ce sodelujes na licitacijah.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

aha, to me spominja na Beauty Tubes (mislim da od Loreala?)…se je kar s toplo vodo ostranjevala in so mi koščki padali v oči…sem si skor iztaknila oči, da sem jo odstranila, tako kot je treba

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tista od L’oreala je bila ful zabavna.. no samo prvic, potem ne vec..

Ceprav tukaj ne odpadajo tubice ampak neke dlacice (ce sem prav razumela).

Pri tisti drugi maskari oz whatever je ze (bo parisky lahko povedala ker je njena) je bil problem, da cim sem si pomencala oci (1x!) so mi sle vse dlacice v oci!!

Fiberwig maskaro si zelim ze zelooo dolgo casa, toda do danes (dokler nisem googlala) nisem sploh vedela da ima te dlacice oz fibre notri.. pfft.

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

Nati čist isti princip je ja….kot tista rdeče bela Lorealova, ravno tko maš po celmu obrazu potem te koščke maskare…moja stoji na polički, enkrat uporabljena, če jo katera želi, mi lahko piše na zs…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

ok, glossy, hvala :flower2: zdej me je vse minilo :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni je pa Fiberwig najboljsa maskara do sedaj, sem jo ocenila tudi v kozmetotestu KLIK.
    Tudi v tujini je res pravi hit, je pa res da se je treba na zacetku malo navadit na nanos, saj je precej mokra, ampak ko osvojis tehniko je pa vau. Da mi volumen, podaljsa, priviha, z vecimi nanosi da res fantasticen ucinek, z enim nanosom pa je super za dnevni MU. Predvsem pa mi je vsec obstojnost, zdrzi cel dan brez problema, popolnoma nic ne odpada, lahko telovadim, si mencam oci, jokam :silly:, plesem celo noc, ma karkoli, pa se ne bo razmazala niti malo, odstranjuje pa se s toplo vodo, ne rabis nobenega odstranjevalca, pa se drgnit ni treba popolnoma NIC (kar mi je super, glede na to da okrog oci res ni fajn ce drgnes). Zame je res najboljsa maskara, pa sem jih sprobala res ze ogromno in mislim da je ne bom vec zamenjala. Do sedaj sem vse maskare, ki so mi dale dober ucinek, zvecer pol ure drgnila dol, pa se potem sem bila vsa crna okrog oci, pri Fiberwig pa tega ni.
    Ce iscete dobro obstojno maskaro, ki se vam ne bo pacala okoli oci tudi po celem dnevu, telovadbi itd. potem vam svetujem da sprobate ;)

Jaz sem jo kupila na ebayu, dala sem pa nekje 15€ zanjo

Še moje mnenje glede omenjene maskare. Imam svetle in kratke trepalnice. Maskara Fiberwig ni bila poceni (nekaj več kot 21 evrov s poštnino vred) in pričakovala sem, da bo za ta denar vsaj malce boljša od maxfactorjevih, ki jih običajno uporabljam (in sem z njimi zadovoljna), a me niti slučajno ni prepričala. Edina dobra stvar je ta, da se enostavno odstrani z vodo. Po mojem mnenju nikakor ni vredna tega denarja in je ne bom več kupila.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Na fbju sem danes dobila popust za to maskaro 10%. Vnovči se lahko do konca tedna. Če bi jo katera rada imela, ji z veseljem podarim ta popust. :)

Profile photo of glossy
    glossy
    Udeleženec

Če vam je ta maskara interesantna,pol vam priporočam da jo kupite prek ebaya, ne pa prek Fb-ja…pride precej ceneje (jst sm jo dobila za 8 eur s poštnino vred)…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico