Feyst ličila

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Feyst ličila

Ta tema vsebuje 29 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of junija junija 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

Danes sem pri brskanju po spletu naletela na znamko Feyst Cosmetics. Gre menda za slovensko znamko, ki pa je izdelana v ZDA in Kanadi. Pozna mogoče že katera?

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

:lol1: Kakšno ime.
    Prvič slišim, se pa pogledala stran – videla ceno in polposlovenjeno besedilo in stran takoj tudi zaprla.

rabarbara
    Udeleženec

@okarina wrote:

se pa pogledala stran – videla ceno in polposlovenjeno besedilo in stran takoj tudi zaprla.

To je tudi mene odvrnilo :yes:

Se učim, pa se vidi, da mi je vse drugo na netu zanimivo… :P

Profile photo of summertime
    summertime
    Član

Smešni so s temi cenami, res. [Del sporočila zbrisan, zaradi grožnje s tožbo s strani znamke o kateri je govora]. Embalaža meni osebno izgleda ceneno in me zelo močno spominja na embalažo izredno nizko cenovnih znamk, ki so nam verjetno vsem poznane.

Šminka je kr 21 evrov, Chanel šminke so 28 evrov, res ne vem kaj so razmišljali…

Profile photo of S
    S
    Član

Njihova šminka 21 eurov? :mistake:
    Mene je že embalaža odvrnila, s temi cenami si pa še dodatno ne delajo usluge…

Profile photo of okarina
    okarina
    Član

So mi pa zanimivi ti marketinški prijemi tipa “slovenska kozmetika, izdelana v ZDA”.
    Že Alexami mi je antipatičen zaradi tega.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Embalaža je taka cheap in sigurno ne dam toliko denarja za eno šminko.

Drugače, pa Alexami pa dela Slovenka, ki živi v Avstraliji in ima tam proizvodnjo. :yes:

Profile photo of lepamojca
    lepamojca
    Član

punce, :yes:

jst sm pa šla tud dons, pogledat feyst. men se pa zdi čist kul,da mamo kej nouga in brez unih smeti not. vse ste prou začele opravlat a ni to mal brezveze. čist prou je,da se sestavine vidjo tko vsaj vemo kaj kupmo.

vsaka stvar ima svojo ceno in svojga kupca . Ta bo mela sigurno unga z debelo denarco :luck:
    :hospital: cheep kozmetko z smetmi dobiš na ličila.si

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

@lepamojca wrote:

punce, :yes:

jst sm pa šla tud dons, pogledat feyst. men se pa zdi čist kul,da mamo kej nouga in brez unih smeti not. vse ste prou začele opravlat a ni to mal brezveze. čist prou je,da se sestavine vidjo tko vsaj vemo kaj kupmo.

vsaka stvar ima svojo ceno in svojga kupca . Ta bo mela sigurno unga z debelo denarco :luck:
    :hospital: cheep kozmetko z smetmi dobiš na ličila.si

Tale bo mela bol mal pametnih kupcev!
    No sej vsak ma svoje menje, tak ko smo mi podale svoje mnenje, si pa ti tud in čist zgrešila bistvo te teme z zadnjim odstakom. Btw a ni mal čudno, da je tole tvoj prvi in edini prispevek? Kaj bo naslednje, super ocena šmink? Kot drugi post? :think:

Malo OT, ampak mogla sem.

Meni tudi ni všeč. Cena pa aha, počakam na kako realno oceno, ampak jaz 21€ pač nebi dala za šminko. Dobiš naravne šminke dosti ceneje! :)

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

O kakšnih smeteh mi to govorimo? :blush1:

summertime
    Član

BTW znamka me, zaradi mojega komentarja, želi tožiti, zato sem ga spremenila. Saj to lahko napišem ane?

Se jim pa javno opravičujem za vse nevšečnosti povezane z mojim negativnim mnenjem. Upam, da jim bo vse to v prihodnje koristilo. :flower1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Summertime zakaj se mi zdi, da nikoli več ne boš odprla njihove strani sploh pa ne pomislila, da bi kaj kupila? No ne boš edina, mislim, da so se s temlem zamerli veliko kateri tukaj na forumu.

summertime
    Član

Ja, lahko si prepričana, da ne bom, saj si ne upam. Si predstavljaš, da bi na blogu napisala negativno oceno? :scared:

rabarbara
    Udeleženec

@summertime wrote:

BTW znamka me, zaradi mojega komentarja, želi tožiti, zato sem ga spremenila. Saj to lahko napišem ane?

Kaaaj? :hairup: Tole pa me je prepričalo, da tudi jaz ne odprem več njihove strani.

@lepamojca wrote:

cheep kozmetko z smetmi dobiš na ličila.si

A to pa ni opravljanje? :wink1:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

@rabarbara: moja reakcija je bila zelo podobna. :ermm:
    Wtf.. :unsure:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico