FENJAL – Sensitive Touch

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of barbie barbie 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir

Sestavine: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Steareth-2, Steareth-21, Propylene Glycol, Parfum, Avena Sativa Kernel Extract, Allatoin, Bisabolol.

vir-je z moje embalaže

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale deo mi je po vonju eden ljubših. Z znojenjem k sreči nimam groznih problemov, tako da mi ustrezajo tudi nežnejši deodoranti. Imam pa problem z vnetjem, tako da dobim pazduhe ob agresivnejših (najverjetneje zaradi aluminijevega klorohidrata) otečene in srbeče. Tale k sreči ne spada mednje-čeprav vsebuje kot skoraj vsi deoti a. klorohidrat. Všeč mi je celotna linija(gel za tuširanje, losjon itd.) sensitive touch saj diši hkrati sveže, rahlo pudrasto in nežno. Ima res edinstven vonj, ki pa se ga nekako ne naveličam. Všeč mi je tudi to, da mi po britju ne dela težav-koža je lepo pomirjena. Sama embalaža sicer deluje kvalitetno ker je iz stekla, ni pa praktična, saj bi se ob padcu takoj razbila. Poleg tega je zaradi pokrovčka ne moremo obrniti na glavo in na koncu je poraba zelo težavna, saj vsebina ni grozno tekoča. Kroglica za nanos se po mojem mnenju kar dobro vrti, tako da nam ni treba vrteti dolgo časa, da dobimo željeno količino iz embalaže. Včasih se mi je zdelo da je le-te priteklo ven skoraj preveč. Zmoti pa me to da je kroglica v premeru kar majhna-kakšna 2,5cm in nam porazdelitev po koži vzame več časa kot pri drugih deotih. Cena se mi zdi kar ustrezna, mislim da znaša okoli 3-4€.

Ocena 5/5.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta deodorant sem si kupila, ker sem bila na splošno zelo zadovoljna s Fenjal izdelki.
    Tudi njihov deodorant Luxury mi je bil všeč.

S tem pa nisem bila preveč zadovoljna.
    Ima zelo nežen vonj in pri meni ni solidno opravil svoje naloge. Zdržal mi je kvečjemu nekaj uric in potem sem že “smrdela”.

Embalaža je priročna, tudi doziranje je bilo brez problemov (brez odvečnega izlivanja).

Cena je okrog 3€.

Mislim, da je bolj primeren za tiste, ki se ne potijo dosti in še to ne v poletnih mesecih.
    Jaz nakupa ne bom več ponovila.

Splošna ocena:
    2/5

Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Deodorant ima prijeten pudrast vonj, ki nikakor ni vsiljiv in se ne meša s parfumom. Obstojen je srednje, pri potenju ne pomaga prav veliko. Dobra stran tega deodoranta je, da je nežen do kože – lahko ga nanesemo tudi po britju, pa koža ne bo razdražena in pekoča. Embalaža je tako slaba, da izdelka ne bom ponovno kupila ravno zaradi nje. Kot prvo, je steklena, kar je sila nepraktično, najbolj moteč razlog pa tiči v razlivanju deodoranta. Deodorant se dobesedno poliva po koži, se nanaša na debelo in neenakomerno. Ko ga poskušamo razmazati, nanesemo še več izdelka. Najprej sem mislila, da imam izdelek z napako, a enak problem se pojavlja tudi pri drugih uporabnicah (internetne ocene). Cena se mi zdi kar visoka, cca 3.5 EUR.

2/5

Profile photo of barbie
    barbie
    Član

Neprakticna, tezka embalaza a sem ga vseeno kupila ker sem zasledila dobre ocene. vonj je lep, nezen, negovalen – vonj po cistem. Vendar vonj traj kaksni 2 urici, potem izgine in cez nekaj casa bi se moral clovek spet umit pod pazduho. Motilo me je tudi da se je na kroglico vedno ujelo ogromno tekocine ki je potem stekla dol. Sam deo sicer ne pusca madezev na oblacilih, prav hitro se pa tudi ne vpije.
    Nakupa ne mislim ponoviti, ce bi izbirala bi raje kupila deo rollon Fenjal Luxury ki pa drzi vonj resnicno od jutra do vecera in mu spregledam tudi kaksno pomanjklivost. :wink1:
    Cena je okoli 3-4€, kar draga sploh za to kar dobis. mogoce bi ustrezal kateri /komu nezahtevnemu ki ima komaj kaj vonja oz se ne spoti.

2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico