EYEKO – Tinted cream

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz EYEKO – Tinted cream

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Krema je pakirana v plasticnem loncku rjave barve s pokrovckom na navoj, pokrovcek dobro tesni in je primeren za transport. Tik nad izdelkom se nahaja se bela plasticna ploskev, ki preprecuje, da bi izdelek pacal pokrovcek med transportom.

Doziranje je nehigienicno(s prsti), jaz ga doziram z mini plasticno lopatko.

V loncku zgleda temno rjave barve, na kozi pa je izredno nezne, bronz barve.
    Krema je srednje goste, kremaste teksture, razmaze se zelo lepo (za nanos po celotnem obrazu zadostuje kolicina v velikosti graha) in se v kozo takoj vpije. Mastnega filma na kozi ne pusca.
    Moje mesane koze ne mastni, niti mi ne povzroca neprijetnih reakcij (mozoljev).
    Uporabljam jo poleti, na lickih, kot nezen bronzer.

Ne vsebuje blescic ampak samo mikro shimmer, ki na kozi izpade nezno in sijoce, nic pretirano ali ceneno.

Na kozi je obstojen cel dan in se ne raznasa drugod po obrazu. Uporabljam ga po nanosu pudra in z vsemi pudri lepo sodeluje.

Cena je 5 GBP (postnina je na njihovi strani brezplacna), ima 34ml vsebine, zato se mi zdi cena vec kot ugodna in ko/ce jo porabim bom zagotovo se kupila.

Priporocam!

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico