EVIAN – Facial Spray

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Ostalo EVIAN – Facial Spray

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta izdelek sem kupila sredi najhujse vrocine poleti. Stal me je dobrih 4€, kar se mi je takrat zdelo pregresno drago.

Po veliko, ampak res veliko uporabah se mi zdi cena ze bolj normalna.
    Na moji mesani kozi se je izdelek obnesel cudovito. V najhujsi vrocini mi je ohladil obraz in telo, brez da bi mi stopil make up.

Uporabljala sem ga za osvezitev obraza ter telesa, ter vcasih po toniku ce se je le ta prehitro vpil v kozo (pred nanosom jojobinega olja).

Izdelek je v flaski pod pritiskom, tako da pritisk sprosti vodo. V bistvu je krasen izdelek za na pot, sploh ko je obupno vroce… Oblika je prakticna, tako da se ga enostavno drzi v roki in uporablja.

Naceloma naj bi bil izdelek za samo osvezitev tako da je glede na opis in dejansko izvedbo krasen.

Cena je malce zasoljena, ampak se v Sephori dobi prakticno isti izdelek (voda pod pritiskom) od Sephora brand za priblizno enako ceno. Ampak ker je Evian je jasno cena se malo drazja.
    Dobi se v DMjih, verjetno se kje… Po novem ima menda nov izgled (drugacna zenska je narisana na flaskici).

4/5 zaradi cene.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Spraj imam ze kaksno leto in mi ga ravno zmanjkuje.

Gre za vodo (Evian)v flaski pod pritiskom, zato je uporaba izredno prakticna, saj vodo v mini kapljicah lepo razprsi.

Uporabljam ga na dva nacina:

1. namesto tonika, kadar ima moja mesana koza kaksna cudna obdobja (pojav mozoljckov, rdecica), da na kozo ne nanasam nicesar, jo pa vseeno malo osvezim in navlazim. V ta namen ga najprej poprsim po vatki in z njo obrisem obraz. Koza je rahlo navlazena in osvezena, v ta namen mi je super (ga pa tako res redko uporabim, saj ponavadi zelim od tonika dobiti se kaksne antioksidante)

2. za nanos mineralnega pudra in sicer z njim rahlo poprsim po copicu, na katerega sem nanesla puder ali pa po nanasanju pudra vodo spricnem kar na obraz in s copicem parkrat potegnem od zgoraj navzdol. Na tak nacin se izognemu pudrastemu (zaprasenemu) videzu koze in dlacice na obrazu so veliko manj opazne, prav tako lahko na tak nacin s plastenjem pudra dosezemo boljso prekrivnost brez grdega izgleda.

S sprejem sem torej zelo zadovoljna, sigurno bi se dobro obnesel tudi kot poletna osvezitev obraza.

Cena je okoli 4€ v leclercu, kar je glede na trajanje in multi uporabnost po mojem mnenju sprejemljivo.

Priporocam!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico