Everyday Minerals

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of pupyka pupyka 7 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Ojla punce!
    Torej stvar je taka, da nimam še možnosti da bi si naredila svojo kartico s katero bi lahko kupila kakšen izdelek od te kozmetike zato bi res prosila kakšno punco če bo naročala, če se ji lahko pridružim pri nakupu.
    Že v naprej hvala.
    Lp

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

pupyka kaj vse pa bi narocila?
    jaz nameravam v kratkem narocat (ko bo nov special) in ce mi bo ostalo se kaj prostora ti javim.

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Za začetek bi naročila Free Sample Makeup Kit in pa New Flat Top Brush da sprobam predvsem kako mi pašejo mineralni pudri. Če bi mi bilo ok bi enkrat kasneje naročila tisto veliko skodelico pudra in to je to. :) Pa hvala še enkrat.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

potem ti pa verjetno ne bom mogla pomagat, ker vedno ko narocim dodam se free sample kit, iscem barvo za poleti+sprobam kaksen nov korektor in blush, samo flat topa pa verjetno ne rabis. Je pa tako, da lahko ob enem narocilu narocis samo en free sample kit.

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Kaj pa če bi lahko naročila samo sample? Bom pa šla bolj na slepo za odtenek :)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kar na slepo boš težko ugotovila. Kakšno kožo pa imaš oz. kakšen podton? kater puder zdaj uporabljas?

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Hmm.. podton imam nevtralen. Sedaj pa uporabljam puder od Maybelline Wonder Finish in sicer najsvetlejši odtenek. Ivory je. Pa tudi od True Match od Loreala mi je vredu ivory N2.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

ce imas res nevtralen podton potem glej pod buff kategorijo, vse ostale so ali na rumeno/oranzno ali na roza.

Profile photo of pupyka
    pupyka
    Član

Ja sej sem gledala tole vrsto in sta mi najbolj všeč odtenka ivory pa linen. Bolj se nagibam temu drugemu. Pa hvala ker mi pomagaš :blush1: No če pa je tako bi pa naročila ta sample pa čopič. Bi te pa prosila če bi mi lahko sporočila. :thanks:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico