Everyday Minerals – New Flat Top Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Everyday Minerals – New Flat Top Brush

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

vir

Unbelievably soft and incredibly dense, this flat top brush is the ultimate multi-tasker. From foundation to finishing powder, its plush and luxurious synthetic fibers provide the perfect coverage, resulting in a flawless finish every time.

Cena: 10$.

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nad tem čopičem sem bila pa kar malo razočarana. Za moj okus je preveč majhen za nanos pudra. Pa tudi ščetine so predolge. Za nanos pudra/bronzerja pa pobere preveč prahu.
    Še iščem nišo zanj.

Je pa zelo mehak čopič, ki ne smrdi in mu dlake ne izpadajo.

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tudi jaz sprva nisem bila preveč navdušena nad tem čopičem, ker sploh ni deloval s SS pudri. Nato sem pa sprobala EDM pudre in z njimi deluje kot pesmica. Res, prva liga. Je super mehek. Dlake mu nič ne odpadajo. Nima nobenega vonja. In cena je precej ugodna. je pa res nekoliko manjši od “običajnih” flat top čopičev.

Moja teorija, zakaj ne deluje tako dobro s SS pudri. Mislim, da zato, ker SS pudi niso tako fino mleti kot EDM pudri. Hmm, kaj pa vem…

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Jaz sem pa nad tem čopičem popolnoma navdušena, sploh v kombinaciji z EDM pudrom.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz pa komaj cakam da ga dobim, res upam da ne bom razocarana :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico