EVERYDAY MINERALS – Multi-tasking Concealer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz EVERYDAY MINERALS – Multi-tasking Concealer

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

One of our most versatile concealers, Multi-Tasking is a very wearable shade of beige—perfect for Fair to Light complexions—that covers up blemishes, corrects under-eye circles, and can be used as a highlighter to draw attention to your best features. Use a little in the corner of your eye for an instant perk up.
    vir

Sestavine: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May Contain: Ultramarines (CI 77007).

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Naravnost obožujem ta korektorček. Dejansko prekriv podočjake, rdeče madeže, mozoljčke, pege, vse! in to tako, da sploh ne izgleda zakrito :silly: zelo natur look

Pred EDM-jem sem uporabljala ArtDecojevo Camouflage cream. Se mi zdi da je to najbolj prekriven korektor, kar se jih dobi pri nas, a vseeno se skrije pred EDM korektorjem. Multi tasking sama nanašam z njihovim Eye kabukijem in res prekrije čisto vse, pa noro obstojen je – meni zdrži cel dan

danes sem doma in mi ni do make-upa, sem pa vseeno uporabila ta korektor in ugotavljam, da zelo naravno deluje tut e je samostojno na koži, brez pudra :thumbsup: res 1A

Petka, seveda :dance1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Multitasking je eden izmed mojih najljubsih mineralnih korektorjev.

Embalaza je plasticen loncek s sitkom, doziranje je enako enostavno kot pri vecini ostalih mineralnih izdelkov.

Korektor je izredno fino mlet in zelo pigmentiran, nanasam ga s copicem za korektor (dobro se ga da nanesti tudi s prstom).

Je svetle barve z dokaj nevtralnim podtonom, se lepo prilagodi odtenku koze tako da je prmeren tako za tiste z rumenih kot z roza podtonom.

Zelo dobro prekriva rdecico, mozoljcke, podocnjake (vendar tu pazite, ce ga nanasate tik pri oceh in ga nanesete prevec, zleze v gubice in vam jih poudari) in je obstojen cel dan. Ne ustvarja maskastega videza in se ga ne opazi, ko nanesemo se puder. Lahko ga uporabljamo tudi brez pudra, samo za izenacitev tena, prekrivanje rdecice in tudi tako se dobro obnese.

Sama ga uporabljam v kombincaiji z EDM pudrom in rezultat je zares super!

Tester (1g v loncku) stane 2,5USD+ postnina, na voljo je tudi v poskusnem kompletu (4je razlicni korektorji za 5USD), loncek-tester mi je zadostoval za pol leta vsakodnevne uporabe (nanasala sem ga okoli nosa, na posamezne nepravilnosti).

Cena velikega loncka je okoli 10USD, kar je izredno poceni, glede na to da se ga porabi izredno malo in loncek zadostuje za najmanj kaksno leto redne uporabe.

Priporocam vsem, ki potrebujejo korektor za prekrivanje nepravilnosti, sama ga bom zagotovo uporabljala dokler se ga bo dalo dobiti!

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

@nati wrote:

Naravnost obožujem ta korektorček. Dejansko prekriv podočjake, rdeče madeže, mozoljčke, pege, vse! in to tako, da sploh ne izgleda zakrito :silly: zelo natur look

danes sem doma in mi ni do make-upa, sem pa vseeno uporabila ta korektor in ugotavljam, da zelo naravno deluje tut e je samostojno na koži, brez pudra :thumbsup: res 1A

Petka, seveda :dance1:

Nati se strinjam. Prekrije resnično vse. In tudi zdrži zelo dolgo.
    Jaz ga kadar se mi kam mudi(npr. zjutraj v trgovino) uporabim samostojno kot korektor brez pudra, deluje sveže in naravno. Meni je važno da prekrije podočnjake^^.

Definitivno 5.

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Moj najljubši korektor ever! :sendlove:
    Embalaža je plastičen lonček z belim pokrovčkom – kot je občičani za mineralne pudre.

Odtenek korektorja je nekoliko bolj rumenkast, kot moj mineralni puder Lily Lolo Candy Cane, ampak se zelo lepo zblenda in prilagodi moji polti. Že pred nanosom mineralnega pudra skoraj ne opazi, da sem kaj prekrivala. Načeloma bi lahko tudi izpustila nanos pudra.
    Nanašam ga z Lily Lolo čopičem in se super obnese.
    Z njim večinoma prekrivam rdeče flekce od mozoljčkov, kakšne mozoljčke in včasih podočnjake (čeprav nimam ravno izrazitih). Super se obnese, bolje kot kateri koli drugi korektor – je zelo pigmentiran in tudi bolj obstojen od drugih korektorjev, ki sem jih do zdaj uporabljala. Je pa sicer to moj prvi mineralni korektor.
    Včasih pred nanosom multi-taskinga nanesem še EDM Mint korektor, ampak v bistvu to ni ravno potrebno.
    Poraba je zelo majhna, tako da mi bo še doooolgo dolgo pomagal pri prekrivanju nepravilnosti.
    Zanj sem odštela nekoliko več, ker sem ga naročila na ličila.si in sicer: 9,95€/5,5g.
    Če mi ga bo kdaj zmanjkalo, bom brez premisleka kupila novo embalažo multi-taskinga, ker je res najboljši korektor, kar sem jih kdaj imela.

Ocena 5+/5 :win:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico