Everyday Minerals – Eye Kabuki Brush

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Everyday Minerals – Eye Kabuki Brush

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

vir

Whether used for all over eye application, to highlight, or to contour, this versatile brush is the perfect size to fit all those hard to reach areas. Featuring super-soft synthetic hair, it is cruelty free and made from 100% renewable Bamboo.

Cena: 7$.

Profile photo of Tanja76
    Tanja76
    Udeleženec

Jaz sicer tega čopiča ne uporabljam za nanašanje mineralnih senčk ampak za nanašanje korektorja pod očmi in mi super ustreza (kot vsi drugi čopiči oz. kar vse od EDM :inlove2: )

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Eye kabuki je verjetno med vsemi mojimi čopiči moj najljubši. Tako mehek je, da bi se človek kar božal z njim :lol1:

Tudi jaz ga ne uporabljam za oči in senčila, ker se mi zdi da to totalno prevelik in predebel. Je pa zato prefekten za korektor. Js ga uporabljam za EDM korektorje za pod očmi in za okoli nosu, pa tudi za blendanje zelenega Mint korektorja. Pomoje bi ga morali preimenovati v Concealer kabuki :lol1:

čista petka in še kak plusek zraven

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Izredno mehak čopič, zato je odličen je za prekrivanje podočnjakov ali žilic na očeh, pa tudi za manjše popravke po obrazu je fajn (recimo, ko fiksiram korektor na mozoljčkih). Za nanos senčil se pri meni ne obnese.

Na splošno bi rekla, da je zelo kvaliteten. Dlake ne odpadajo, ročaj je super. Ni ga težko vzdrževat …

Priporočam.

Ocena: 4/5 (Ena točka manj samo zato, ker je prevelik.)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico