EVERYDAY MINERALS – Base (mineralni puder)

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za obraz EVERYDAY MINERALS – Base (mineralni puder)

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Slikico je prispevala tigica.

Mineralni puder s 4 različnimi finiši za vse tipe kože:

– original glo
    – semi matte
    – matte
    – intensive

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Že nekaj časa moj najljubši puder :inlove:

nikoli nisem verjela, da lahko dejansko mineralni puder – puder v prahu, deluje tako prekrivno kot tekoči puder. No tale EDM-jev očitno lahko. Meni se zdi celo bolj prekriven kot katerikoli tekoči puder, ki sem ga imela do zdaj, hkrati pa ne da maskastega videza, prehodi med obrazom in vratom niso vidni, pa še tak svež glow da obrazu. Govorim predvsem o semi matte in o.glo formuli…intensive in matte se meni zdita ‘presuhi’ in preveč mat, kar pa zna super učinkovat na mastni koži.

Imajo nenormalno veliko izbiro odtenkov, kar zna povzročat nemalo težav – ne veš kateri je pravi :silly:

Obstojnost je več kot zadovoljiva, poraba dokaj majhna, všeč pa mi je tudi to, da se ga hitro nanese na obraz, saj ni treba pazit na robove, prehode ipd.

Nujno pa je seveda imet dober čopič…po možnosti flat topa, ker je najbolj enostaven in hiter za uporabo.

še en minusek – ne dobi se ga pri nas.

Sicer pa si zasluži najvišjo možno oceno

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Še ena navdušenka nad EDM pudri. Skratka, tega pudra več ne menjam, morda edino pozimi, ko je res mraz…sicer pa se lahko samo podpišem pod mojo predhodnico.

Ocena: 5

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Ko sem končno našla svoj izdelek sem bila navdušena, ampak vse bolj ugotavljam, da mi ta puder ne ustreza.

Sicer se čudovito zlije s poltjo, da je bolj sijoča in energična (res izboljša videz kože, ki postane bolj enakomerna, tudi poudarjene pore lepo skrije …), žal pa se mi zdi, da mi maši pore in tako povzroča ogrce. Ker imam zelo mastno kožo, tudi ustrezne podlage še nisem našla in se mi zato po par urah sesede (»cake« učinek) … ga lahko z robčkom kar obrišem s kože. Mogoče ga bom uporabljala, ko se koža spravi v red. Držim pesti, ker je učinek res fenomenalen.

Vsekakor priporočam vsem, ki nimajo težav z minerali oz. mineralnimi filtri.

Cena je v redu.

Ocena: 4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Zaenkrat moj najljubsi mineralni puder ;)

Embalaza je plasticen loncek, z belim pokrovckom na navoj in sitkom (luknjice ima samo na eni polovico, cez luknjice pa lahko ˝zapeljemo˝ plastiko iz druge strani, kar omogoca, da se med transportom ne razsipa), ki je prakticen za doziranje in super za transport.

Gre za fino mlet mineralni puder, nanos je preprost (ko osvojimo tehniko), sama ga nanasam z EDM flat top copicem in kombinacija je super.
    Kot podlago uporabljam essential care vrtnicno kremo, ki se v tej vlogi super izkaze.

Prekrivnost je nekje srednja, jo pa z vec nanosi brez problema stopnjujemo. Super se nanasa v vec nanosih, je pa treba biti pozoren, da nanesemo tanko plast in raje vec teh, kot pa eno debelo.
    Ob pravilnem nanosu ne poudarja dlacic in ne da maskastega videza, tudi ce nanesemo vec plasti.

Puder se dobi v ogromno odtenkih, tako da bo vsaka zagotovo nasla pravega zase, imajo kar veliko tudi izredno svetlih, tako da bodo tudi sneguljcice prisle na svoj racun, z razlicnimi podtoni in finishi, odvisno od stanja vase koze.

Sama uporabljam original glow finish, vcasih ga mesam z intensive. Intensive in matte sta najbolj prekrivna, vendar zame celo prevec, zato imam raje o glow.

Puder da izredno lep finish, koza je po nanosu cudovita, enakomerne barve, nepravilnosti se ne vidi, da ravno prav spocit in svez videz.

Vcasih za nanos uporabim vodo v spreju (evian, avene) in sicer tako, da z njo pospricam copic, na katerega sem nanesla puder in nato puder nanesem na obraz. S tem dobim boljso prekrivnost, lepsi videz in daljso obstojnost.

EDM pudri so na meni obstojni skoraj cel dan, proti veceru zacne malo izginjati, vendar je koza se vedno lepsa, kot ce ne bi bila napudrana.

Velika prednost je tudi moznost testiranja, testni kompletek 4ih pudrov stane samo 5USD (en loncek-tester zadostuje za nekje 2 tedna redne uporabe), saj lahko tako zares najdete svoj odtenek, finish, prav tako pa dodobra preizkusite, kaksna bo reakcija vase koze.

Puder mi por ne masi (ceprav sem na to dokaj obcutljiva), imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico.

Priporocam vsem, ki so vam mineralni pudri vsec, izbor odtenkov je res fenomenalen, prav tako ucinek.

Cena je 12,5USD+ postnina za loncek, ki zadostuje za nekje pol leta vsakodnevne uporabe, kar je po mojem mnenju zelo ugodno, ce kupite vec izdelkov pa imate se nekaj dodatnega popusta.

Super!

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico