Everyday Minerals – Baby Kabuki

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Čopiči Everyday Minerals – Baby Kabuki

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

VIR

Apply your makeup smoothly with the velvety, synthetic bristles of this Baby Kabuki brush. Only 2″ long, it fits your bag when you’re on the go and is perfect for a quick touch up of your foundation, blush, and finishing powder.

Cena: 6$.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Čeprav je tale baby buki neizmerno luštkan, mehek in prijeten, ne vem točno kaj naj bi z njim počela…Za finiš puder je premajhen in preveč kompakten in ga nanese preveč na eno podroje, za blush je prav tako preveč kompakten in nanese preveč blusha…

pomoje je še najboljši kar za puder, za predelel ki jih flat top ne doseže (npr. vrh čela in ostali robovi)

res je zelo prijeten, mehek in luštkan, a preprosto premajhen…4 pike

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

našla sem nišo za tale baby buki. Preprosto tako luštkan in mehek je, da sem toliko časa ugotavljala kako naj ga uporabljam, da sem ugotovila :yes:

Za blush! Čudovito nanese blush, lep prehod naredi, ma super je. Je pa bolj uporaben za svetle blushe, temnega bi verejtno nanesel preveč

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico