Eurosong 2010

Ars Cosmetica Forum OSTALO GLASBA, KULTURA IN MEDIJI Eurosong 2010

Ta tema vsebuje 33 odgovorov, ima 14 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem gledala skoraj cel drugi polfinalni izbor (prvega sem videla samo Srbijo in BiH)..in sem prav napovedala za vse pesmi, ki so se uvrstile v finale :lol1:
    Všeč so mi Ukrajina, Izrael, Nemčija, tud Srbija mi ni slaba..tud turški metalci mi niso bli švoh… :))
    Danska, Azerbajdžan in Armenija – popish, ampak večinsko zelo poslušljivi..
    Meni se zdi, da mi nimamo kaj za javkati..izbrali “smo” tako pesem, s prednostjo tako pri glasovih kot še nikoli..logično, da večini na evropskem prostoru ni všeč, v primerjavi z drugimi pesmimi polfinala pa je bila slabša – s harmoniko ali brez.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

js sem tudi gledala drugi polfinalni izbor :silly: pa nisem ravno fan eurosonga

kakih presežkov ni bilo…samo Turki so izstopali in še ena pevka (se ne spomnim iz katere države…)

prvega polfinala nisem gledala, sem pa že vseeno nala svojo abolutno favoritko, to je Nemčija! Krasen komad, dobro gre v ušesa, naglas mi je blazno všeč, komad pa luštkan :thumbsup:

[youtube:16pabjav]http://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo[/youtube:16pabjav]

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jp, Lena je kul :thumbsup:

tale mi je še všeč:
    [youtube:3cwvslg0]http://www.youtube.com/watch?v=XbLA0wLI-dE[/youtube:3cwvslg0]

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

e, to je ta pevka, katere imena ali porekla se nisem spomnila :lol1:
    čist huda :thumbsup:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Meni je tudi bila ukrajina zelo všeč :sendlove: Pa Nemčija mi je tudi med favoriti :yes:
    Všeč so mi bile tudi hrvatice, ampak ta stil ni bil res nič novega.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Nemčija ni bila v polfinalnem večeru, ampak je direkt v finalu (kot ena izmed štirih držav, ki finančno najbolj podprejo Eurosong + lanska zmagovalna). :sing:
    Samo na koncu obeh polfinalnih večerov so pokazali odlomke vseh petih pesmi. :)

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Nemška je tudi mojmu bratu všeč :lol1: Jo že dolgo vrtijo po raznih nemških kanalih… Ta ukrajinska pa meni ni všeč.
    Mi je pa žal da nizozemski komad ni šel naprej, meni so bili super, taki retro :))

[youtube:278h1iov]http://www.youtube.com/watch?v=n0s7w52bjCQ[/youtube:278h1iov]

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

jaz pa zdaj poslušam tv…mene še vedno gane komad od Darje Švajger :thoughtful: :blush1:

Prej sem poslušala še enkrat Azerbajdžan…pa mi ni ne vem kaj, sej je poslušljiv in uredu..ampak hmm, no, upam da ne zmaga :devil: :)) (glede na to, da ga tako favorizirajo)

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Jaz pa za Srbijo navijam in komad mi je všeč! Tak za žur! lol

Profile photo of very_berry
    very_berry
    Član

^ Enako :cheer:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..tud odpel je dobr :naughty:
    ..na splošno se mi zdi, da je letos mal več dobrih vokalistov kot prejšnja leta..

edit – všeč mi je še Belgija

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

letos je ful dobrih komadov se mi zdi :thumbsup: si ne bi upala napovedat zmagovalca :ermm:

Profile photo of Sillyblond
    Sillyblond
    Član

Nemčija vodi…hmmm, Srbija se slabo drži. Romunija mi je še dobra bla. Iskreno pa moram reči da mi Nemčija sploh nič ekstra ni…ne vem…

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

Jaz sem navijala za Nemčijo, Ukrajino in Srbijo :yes: In mi je všeč da je zmagala Nemčija, zelo luškan in poslušljiv komad :thumbsup: Čeprav je bolj po mojem okusu bila Ukrajina :sendlove:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Ukrajina je bila dobra ja :) lep glas in stas :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico