EUCERIN – Lip Aktiv

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic EUCERIN – Lip Aktiv

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Dolgotrajna zaščita in nega izsušenih in razpokanih ustnic z zaščitnim faktorjem ZF6.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Moje ustnice so zelo suhe in v tem zimskem času rabijo še posebno nego.
    Glede balzamov za ustnice sem precej občutljiva in mi marsikateri ne paše. Nekateri mi naredijo še večjo škodo in potem rabim veliko časa, da si ustnice sploh spravim v red.

Eucerinov balzam sem si kupila po priporočilu prijateljice. Zaenkrat ga uporabljam kak teden in do sedaj sem kar zadovoljna.
    Uporabljam ga čez dan, ker za zvečer rabim malce bolj hranljiv balzam. Ta se mi ne zdi preveč hranljiv, mi je pa všeč, ker ni preveč masten in se hitro vpije.
    Je precej trd in se ga ne porabi tako hitro.

Embalaža je klasična, na pokrovček. Te so mi za balzame še najbolj všeč, ne maram pa posodic kjer moraš potem s prsti nanašati.

Kupila sem ga v lekarni in zanj odštela 2.5€.

Nakup bom verjetno še ponovila.

Splošna ocena 3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico