EUCERIN – Fluid za intimno zaščito

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Kozmetika za intimno nego EUCERIN – Fluid za intimno zaščito

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Eucerin pH5 je fluid, ki vsebuje koži lastno mlečno kislino, ki ohranja kislo okolje vaginalne flore in istočasno naravno vlaži. Zaradi svojega pH ga koža odlično prenaša.

Sestavine:
    Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Myreth Sulfate, Lauryl Glucoside, Lactic Acid, Bisabolol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyquaternium- 10, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Farnesol, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Parfum.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To intimno milo imam trenutno v uporabi in zaenkrat sem zadovoljna.

Najprej sem ga stestirala z nekaj vzorčki, potem pa sem se odločila, da si kupim ful size.

Zelo mi je všeč embalaža, ki je flaška na pumpico in je tako doziranje zelo priročno.
    Vonj ima nežen in prijeten.
    Po uporabi da to milo občutek svežine in čistosti.

Kupila sem ga v lekarni, cena je okrog 9€. Cena je res malo visoka za intimno milo, vendar se ga ne porabi veliko in tako traja dalj časa.

Splošna ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico