ETUDE HOUSE – Black Head Heating Scrub

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske ETUDE HOUSE – Black Head Heating Scrub

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Opis izdelka:
    Piling z aktivnimi delci oglja, se segreje in z masiranjem očisti pore ter prepreči nastajanje ogrcev.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem si ze nekaj casa zelela, kajti na nosu imam dokaj vidne crne ogrce.
    Poskusala sem jih odstraniti z raznoraznimi maskami, tistimi iglicami za odstranjevanje le teh in podobno…

Zato sem si pac rekla, da poskusiti se kaksen piling vec ne bi bil greh. Konec koncev me ne moti poskusati novih stvari.

Imam mesano kozo in izdelek mi koze ni izsusil.

Potem naj bi se masiralo 3-5 minut in izplahnilo.
    Po tej kuri naj bi se kozo normalno umilo s penico oziroma gelom. Priporocljiva raba je 1-2 na teden.
    Uporabljala sem ga samostojno (brez izpiranja potem s penicami) ter z Bebe 3 in 1 penico za ciscenje koze.

Izdelek ima vonj po limoninih bonbonih, kateri meni ni prevec prijeten toda glede na to, da izdelek ne ostane na kozi, me ne moti.
    Je gelaste strukture, prosojne barve z drobnimi crnimi delci ki se med masiranjem razdrobijo. Ti delci niso grobi.

Izdelek mi je nekoliko pomagal pri crnih ogrcih, tako da bom z uporabo nadaljevala. Se vedno pa ni bil ucinek takojsnji. Se pa zavedam, da takoj je tezko karkoli doseci na kozi.

Embalaza je prakticna, rumena tuba s pokrovckom na zavoj na spodnji strani. Izdelek sem ze prenasala iz enega kraja na drugega, brez poskodb.

Cena je 15$ na Ebayu, kar je zelo ugodno saj porabimo zelo malo izdelka. Nakup najverjetneje ponovim.

4/5 ker mi je vsec, ker deluje zelo obetavno na moji kozi. Ce bodo kaksne spremembe pa naknadno javim.

EDIT: Sele po kaksnem mesecu uporabe sem ugotovila, da naj bi se izdelek naneslo na SUHO kozo! Potem sele pride do izraza ‘toplotni’ efekt maske. Ker takrat se res zacne segrevati, kar na mokri kozi ne pocne. Zaradi samega gretja pomaga malo bolj pri odpiranju zamasenih lojnic, ampak pri meni ne naredi nekega wow efekta.. Je pa res, da se nikoli mi ni uspelo drgniti te zadeve 5 min po obrazu.. (kakor pise v navodilih).

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico