Estee Lauder

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Estee Lauder

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of sarchy28 sarchy28 7 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vceraj sem malo gledala Estee Lauder sencke in sem bila prav prijetno presenecena, ker so izredno svilnate, mocno pigmentirane in nasplosno zgledajo super. Zanima me ali je katera za kdaj uporabljala te sencke in kako se obnesejo?
    Sicer so res drage :confused: ampak so me vceraj totalno navdusile :P

Profile photo of Plain Jane
    Plain Jane
    Član

Jaz mam eno sivo, ki jo je mami dobila ob enem nakupu. Senčk praktično ne uporabljam, ampak tale je skoraj vedno na sporedu kadar grem ven (poleg Diorjeve paletke in Goshevega Petal prahca in enega MAC pigmentka :dance1: ). Zelo lepo se nanaša, tud obstojna je cel večer/noč.
    Imam še High Gloss Sorbet Plum 04, krasen je! :sendlove: Meni je všeč, ker ima mal plump efekta, ampak ne tako, da maš cele ustnice otečene, res minimalen občutek mentola. Obstojnost je tud zelo dobra. Da ne omenjam, kako je lep. :silly:

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

vsa ličila od estee so reeees super.
    jst jih mam kar nekaj.
    med najljubšimi pa so zagotovo šminke,glossi pa maskare.
    pri šminkah so mi še posebej ušeč odtenki,so namreč zelo naravni.
    jst priporočam.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico