ESTEE LAUDER – Stay in Place Concealer + Lash Primer

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESTEE LAUDER – Stay in Place Concealer + Lash Primer

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESTEE LAUDER – Stay in Place Concealer + Lash Primer

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudi ta izdelek sem dobila v mini setu od sestre.
    Vse skupaj je bilo v licni zlati clutch torbici.

Korektor:
    Korektor je precej blizu mojega odtenka, ceprav za sama lica izgleda pretemen (ocitno imam lica bolj svetla kot druge dele obraza).
    Zelo hitro se vpije v kozo, je dokaj redek toda se ravno zato lepo blenda. Ko se zacne susit postane tezji za blendat. Nepravilnosti zelo dobro prekriva. Vonj ni motec.

Edini minus je ta, da mi je naredil na predelu pod ocmi mozoljcek! Saj nisem mogla verjet, konec koncev tam se nisem imela mozoljev!!
    Definitivno ga ne bi kupila, saj mi ocitno masi pore (??).

Eyelash Primer:

Na krtacko se ne prime veliko izdelka, ampak vseeno dovolj da dobro opravi svojo funkcijo.
    Po koncu uporabe primerja trepalnice NISO popolnoma bele, toda samo doloceni deli.
    Krtacka je normalna, velika z dolgimi scetinami, nic posebnega.
    Priznam da nisem opazila razlike po nanosu maskare, mogoce edino to da se je lazje nanasala, ne vem.
    Mislim da lahko ta izdelek enostavno preskocite.

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico