ESTEE LAUDER – Hydrationist

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni ESTEE LAUDER – Hydrationist

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

vir

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Embalaza je lep plasticen loncek modre barve z zlatim pokrovckom na navoj, ki dobro tesni in dobro prenasa transport. Doziranje je neprakticno in nehigienicno (pac kot vsi loncki),zato si sama pomagam s plasticno ˝lopatko˝.

Krema ima nezen, umeten, skoraj nezaznaven vonj, ki ni motec.

Je srednje goste konsistence, se izredno lepo razmaze (za nanos je potrebna minimalna kolicina) in hitro vpije v kozo.

Sicer imam mesano kozo z izsuseno povrhnjico, vendar uporabljam Hydrationist za suho kozo, saj se mi je glede na sestavine zdela boljsa od tiste za normalno/mesano (obstaja pa se losjon za normalno/mesano). Uporabljam jo po nanosu essential care citrusnega tonika in v tej kombinaciji se super odreze. Uporabim jo parkrat tedensko, saj drugace poskusam uporabljati predvsem organsko kozmetiko.

Krema je izredno lahka in se res super hitro vpije, mojo mesano kozo pusti sijoco in neverjetno mehko. Za sabo ne pusca neprijetnega filma ampak samo super navlazeno kozo. Hranljiva ravno ni, zato za tiste s suho kozo ne bo primerna (ceprav naj bi bila ravno tem namenjena), za mesano in normalno kozo pa se mi zdi super.
    Kozo res izredno navlazi, kar mi je zelo vsec, saj je dobro vlazilno kremo zares tezko najti.

Kot podlaga za puder se obnese fantasticno, puder po njej kar drsi (tako navadni kot mineralni).

Krema ima SPF15, kar je se ena pozitivna lastnost.

Na kozi mi ni povzrocila nikakrsnih problemov/izbruha mozoljev, je pa res da je ne uporabljam vsak dan.

Cena je okoli 50€ za 50ml, vendar se mi zdi za tako dobro kremo (ki je po mojem mnenju tudi sestavinsko kvalitetna), ki mojo kozo res dobro navlazi in ima obenem se SPF, upravicena in jo bom zagotovo se kupila. Trenutno sem nekje na polovici, pa jo uporabljam ze 4 mesece (priblizno 3krat tedensko).

Priporocam za normalno/mesano kozo, pri suhi bo pod njo verjetno potreben se kaksen serum/olje.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico