ESTEE LAUDER – Double Wear Zero Smudge Mascara

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESTEE LAUDER – Double Wear Zero Smudge Mascara

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Lanica Lanica 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESTEE LAUDER – Double Wear Zero Smudge Mascara

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tudo to maskaro sem dobila v setu od sestre.

Priznam da mi izgled ni vsec, saj izgleda precej starinsko. Krtacka je normalno dolga, toda ima krajse scetine kakor klasicne maskare.

Mojim trepalnicam (normalno goste, svetle) doda volumen, jih lepo razcese in obarva. V bistvu me je pozitivno presenetila saj nisem pricakovala da bo tako dobra.

Nic se ne krusi oz zgublja delce, kar je vedno plus, tudi packa se ne. Se tista odvec maskara ki jo ponavadi dobimo na koncu metlice, no je tukaj ni.

Iz tube pride zelo malo maskare, ampak cisto dovolj za normalen nanos. Mene je ta maskara presenetila v vseh pogledih. Je super obstojna, ob stiku z vodo se ne takoj stopi, toda s toplo vodo in milom/penico gre lepo dol. Sicer se ne popolnoma stopi ampak se naredijo nekaksni kosci maskare. V glavnem ni problema in gre lepo in hitro dol. Ce pride tekoca maskara med ciscenjem v oci, pece kot hudic!!

Mislim da je cena precej neupravicena (22€), ceprav je maskara genialna. Ampak glede na to da je znamka taksna, placamo ime in ne izdelek.

Ce bom imela kdaj odvec 22€ si jo bom kupila, sicer pa ne.

4/5 zaradi oderuske cene maskare.

Profile photo of Lanica
    Lanica
    Član

Tudi sama imam tako maskaro. Super mi je dolga krtačka, ki zajame trepalnice res od prve pa do zadnje.
    Trepalnice zelo priviha in podaljša.
    Look ki ga dobiš z njo je zelo natančen, (definira vsako trepalnico) nimaš pa tega občutka da bi ti jih zgostila.
    Kar je super pri tej maskari je da ko jo odstranjuješ se da v tak male koščke. Kar preprečuje da bi se ti razmazala po koži.

Priporočam, kljub visoki ceni.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico