ESTEE LAUDER – Artist’s Eye Pencil

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za oči ESTEE LAUDER – Artist’s Eye Pencil

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

ESTEE LAUDER – Artist’s Eye Pencil

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Svincnik sem dobila od sestre kot darilo v paketu Estee Lauder.

Imam ga v odtenku 01 (SoftSmuge Black), kar je v bistvu zadimljena crna.
    Izgled je zelo brezcasen, mene me spominja na kozmetiko ki jo je vcasih imela moja mati, tako da imam obcutek da Estee Lauder cilja na starejso publiko.

Svincnik je namenjen smoky eyes, saj ni intenzivno crn pa tudi gost ni. Nanasa se lepo, brez problemov in ze z enim manosom naredi smoky eyes izgled, saj nima ostrih robov (sploh ne vem kako se izrazit).

Spominja na zadimljeno oglje.
    Nosila sem ga 12 ur in priznam da se ni niti malo porazgubil, ker je bil na koncu dneva tocno taksen kakor na zacetku. Cudovit.

Svincnik spada med bolj obstojne, saj ga je kar tezko spravit s koze dol, ko se enkrat fiksira.

Cena samega svincnika mislim da je okoli 19€ (nisem prepricana ker ne gledam Estee Lauder kozmetike), sama ne vem ce bi ga kupila. Mogoce si premislim ko ga porabim celega.

4/5 (zaradi pretirane cene)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico