ESTEE LAUDER- Advanced Night Repair

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Serumi, olja, posebna nega ESTEE LAUDER- Advanced Night Repair

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of ena ena 6 let, 2 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of ena
    ena
    Član

vir

Sestavine:
    Water (Aqua Purificata) Purified, Bifida Ferment Lysate, Menthyl Gluceth-20, PEG-75, Butylene Glycol, BIS-PEG-18 Menthyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26, Cola Acuminata (Kola) Extract, Squalane, Sodium Rna, Sodium Hyaluronate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Pantethine, Hydrogenated Lecithin, Oleth-3 Phosphate, Oleth-3, Oleth-5, Anthemis Nobilis (Chamomile), Caffeine, Choleth-24, Ceteth-24, Xanthan Gum, Tea-Carbomer, Octyl Methoxycinnamate, BHT, trisodium EDTA, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Yellow 5 (CI19140), Green 5 (CI61570), Red 4 (CI14700).

Profile photo of ena
    ena
    Član

Če tega izdelka ne bi dobila za darilo, najbrž ne bi vedela, kako izgleda, tako pa moram reči, da sem nad njim navdušena.
    Všeč mi je, ker je tako redek in tekoč kot voda :lol1: , po parih minutah izgine s kože, ampak po uporabi je koža vseeno lepa , gladka in sijoča, pa brez kakršnihkoli težav z mozolji zaradi tega izdelka pri meni.
    Njegov namen je, da se uporablja pod kremo (iste znamke seveda :silly: ), toda meni popolnoma zadostuje za samostojno nego, sploh poleti.
    Vonja skoraj ni, steklenička ima kapalko, preko katere je doziranje natančno odmerjeno in enostavno, saj bi bilo v nasprotnem primeru tole vodo res težko nanašati :lol1: . Pa še temne barve je, kar pripomore k obstojnosti antioksidantov.

Če vam denarnica dopušča, lahko samo priporočim tale izdelek, čeprav natančne cene ne vem, ampak kolikor imam v spominu, je astronomska.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico