ESSIE – Smoothies

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 11 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Treat your skin to Essie Smoothies. You choose from six delicious fruit-blend aromas — they’re all as good as they smell, because Essie’s new Smoothies are chock full of skin-quenching, anti-aging ingredients to nourish and smooth your hands and body. Only the best will do for Essie. That’s why she made sure Smoothies are a reward for the spirit as well as the skin. She chose her favorite fruit scents to blend with natural emollients like Aloe Vera and Shea Butter, oils and vitamins A and E to moisturize, protect and oxygenize, bring hydration to even the thirstiest skin. Then she added AHAs (alpha hydroxy acids) to exfoliate and increase cell turnover to bring younger derma cells to the surface. Start now for a healthy glow all winter long! … Take your senses to the tropics and your skin t the juice bar with Smoothies total refreshment for the body and the mind.

VIR

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Kremice sem kupila po prvotnem navdusenju za embalazice.

Kupila sem jih v dveh razlicnih vonjih. Namrec hruska & figa ter limona & guava. Vzela sem manjsa pakiranja, saj nisem bila prepricana ce mi bo izdelek sploh odgovarjal.

Pakirani so zelo licno, v taki hruskasti embalazici, katera je tudi primerna za nosenje okoli. Manjse verzije imata pokrovcek na potisk (potisne se zadnji del, da se dvigne sprednji), tako da je doziranje dokaj enostavnom, se pa zatakne ko je kreme manj kot 1/2.

Imam suho kozo na rokah (ker se lahko uporablja tudi za roke) ter normalno na telesu.

Oba vonja sta mi bila vsec, ker spadata med bolj sveze.

Izdelka sem kupila prevsem, ker sem brala da sta primerna tudi kot kremice za roke.

Na zalost pri meni to ni drzalo, kajti po nanosu (minuto kasneje) mi je zacelo zategovati kozo na rokah, dobila sem obcutek kot da imam SE huje izsusene roke, nekoliko so se celo lepile – obupno!

Ko sem ga uporabila za telo je bila zgodba nekoliko drugacna. Po nanosu sem dobila obcutek hlajenja, kateri mi zelo odgovarja. Kozo mi je navlazila krema, toda ni mi je nahranila.

Izdelek je bel, bolj redke kremaste konsistence. Lepo se maze, hitro se vpije v kozo.

Na kozi pusti svoj vonj (kateri je meni odlicen), kar ji stejem v plus. Tudi koza postane nekoliko bolj gladka po nanosu.

Cena je nekje okoli 2,50€ na carodejki, kar je zelo ugodno.

Dvomim da bom kremico se kdaj kupila, ce pa jo bom, jo bom zaradi samega vonja in izkljucno za telo.

Krema je se vedno povprecna, tako da ji dajem 3/5 tock.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico